Ново
ДОИТОЛ Контејнер од Нерѓосувачки Челик 3 парчиња кутија Силиконски Сад За Запечатување Челик Фрижидер Храна Чување Закуска Свежи Капаци Фрижидер Футрола Овошје Н?

ДОИТОЛ Контејнер од Нерѓосувачки Челик 3 парчиња кутија Силиконски Сад За Запечатување Челик Фрижидер Храна Чување Закуска Свежи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

304 нерѓосувачки челик, ПП, силикон. Квадратна Кутија за Складирање : Лесно складирање, збогувајте се со нередот и обезбедете ви полесен начин за чување храна додека заштедувате простор. Кујнски Материјали : КУТИЈА За РУЧЕК ОТПОРНА На ИСТЕКУВАЊЕ Уредно поставување, во добар ред, јасно и светло, можете јасно да ја видите храната. Поудобно е да се земе и складира, а складирањето започнува од сега. Организатори На Кутии за фрижидери : Чувајте свежо според класификацијата на вашата храна. Може да биде како овошна кутија, убава и лесна за носење, лесна за чување на сите видови храна. Фрижидер Свежа Кутија : ФРИЖИДЕР ЗАПЕЧАТУВАЊЕ КУТИЈА капакот е мазен, има одредено запечатување, се отвора и затвора погодно, ефектот на запечатување е добар. Држач За Овошје Во Фрижидер : со широк опсег на употреба, оваа кутија за храна во фрижидер може да биде во машина за миење садови и замрзнувач,. Пакетот Вклучува 3 х Карактеристики На Кутијата За Храна-Лесно складирање, збогувајте се со нередот и обезбедете ви полесен начин за чување храна додека заштедувате простор организатори на фрижидери. - Направено од светлина и материјал, тоа е поудобно. Може да се чува во фрижидер, месо и друга храна лесно складирана кутија за чување свежо овошје. - Неговиот дизајн е многу едноставен, но е многу практичен во употреба, што ви носи многу погодност квадратна кутија за складирање. - Овој организатор на фрижидер не е дали можете да пакувате зачини, сосови, овошје, сушено овошје, но и закуски, храна за бебиња итн организатор на храна за фрижидери. - Материјал : 304 нерѓосувачки челик, ПП, силиконски контејнер За складирање-Големина : 11, 70Х9, 60Х9, 50см/4, 60Х3, 77Х3 кујнски материјали. - Капацитет : држач за храна во фрижидер од 550 мл-Боја : Како што Е Прикажано чиста кутија за храна - ова е многу едноставен и практичен сад за складирање кујна што ќе ви донесе поголема погодност свеж фрижидер.Информации за стоката свеж држач за чување има разумен дизајн и практични функции.фрижидер овошје кутија Ова Е резервоар за складирање направен од премиум материјал.држач за складирање кујна заштедува простор и ви дава полесен начин за чување жито.изработка на кутии за храна отпорна на истекување, разумна структура, удобна и практична, може да ви помогне подобро да складирате различно овошје и храна во фрижидер.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело...

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Scroll