Ново
пластичен Аквариум уксел Подводна Трева За Акваскејп, Висина Од 7,5 Инчи, Зелена

пластичен Аквариум уксел Подводна Трева За Акваскејп, Висина Од 7,5 Инчи, Зелена

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Аквариум Декор Трева; Материјал : Пластика. Вкупна Големина : 19 x 23cm/7,5 "x 9" (H*W); Основна Големина : 9,5 x 6cm/4 "x 2,4" (L*W). Главна Боја : Зелена, Црна. Тежина : 153гр. 1 х Аквариум Декор Трева. Направена од пластични материјали, тревата направена од човекот е полесна за управување. Пластичната рамна основа е полесна за стоење. Погоден за свежа и солена вода, прекрасен украс за аквариумски резервоар за риби.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% дремено Увезени Машини за миење Мажи од потсетници поставуваат мажи за потсетници за потпови на мажи

5.000 парче по кутија боја чист, пластичен материјал 50 парче по клип / пакет Стандардниот тип работи само �

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Затворање на копчињата 【Стил】 Плитен стил, дизајн на скејтер, мини дол�

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : ХСС Содржина на пакетот : 5 парчиња x Вежба За Пресврт; Име На Произв�

? Моделот и завршувањето можат малку да варираат Големина : Димензии на рамката : S : 6x8 in / m : 7x9 / L : 8x10...

€®Паметен IR далечински управувач quiserval севоедно IR далечински управувач може да активира климатизери, Т

Дизајн на двојна кука Висококвалитетна конструкција на месинг Дизајн на Милано Координира совршено со

Скиноми антиОтсјај целосно тело + заштитник на екранот компатибилен со Fitbit Sense е специјално дизајниран �

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

Волфрам карбид вртеше директен секач за бит на рутерот Наменето за рутирање, жлеб, РЕБОТИРАЕ, Мортинг, с�

♢ ♦ ● ◇ ▶ Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате во кое било вр�

Оваа замена одговара ЗА МЗОН мз3 Прилагодлива големина На Носење помеѓу S : 21.527.6 " инч / 5570 см; Ве молиме п�

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Scroll