Ново
AIRSEE USB Пренослив Електричен Ноктите Вежба Професионални Efile Комплет За Акрилни Гел Нокти Розова + Волфрам Карбид Акрилик Ноктите Вежба Малку Efile Електрични Датотек?

AIRSEE USB Пренослив Електричен Ноктите Вежба Професионални Efile Комплет За Акрилни Гел Нокти Розова + Волфрам Карбид Акрилик

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

[ВЕЖБА ЗА нокти] USB Електричната Вежба за Нокти AIRSEE е мултифункционална за лесно мелење, резба, сечење, полирање, отстранување на гел-лак и кутикули и за акрилни нокти и за природни нокти. Производот вклучува : 1 акрилна вежба за нокти, 6 3/32" дупчалки за нокти, 26 ленти за брусење, 1 стаклена датотека за нокти, 1 четка за прашина за нокти. [ВЕЖБА ЗА нокти] USB Електричната Вежба за Нокти AIRSEE е изработена од висококвалитетен метал, е мал и лесен дизајн и е лесна за ракување и носење насекаде. [ВЕЖБА ЗА нокти] USB Електричната Вежба за Нокти AIRSEE ви овозможува лесно да го приклучите СЕКОЈ USB приклучок, како што се power bank, лаптоп, адаптер, па дури и полнач за автомобил. [Дупчалка За нокти] Бренд : КОЛИЧИНА НА ВОЗДУШНО ГЛЕДАЊЕ : 1 Парче Боја : Розово Злато Грубост : Грубо Стебло : 3/32" Насока : Десна Рака Само Корисник : Искусен, Технологија за Нокти, Салон. [Вежба За нокти] Материјал : Волфрам Карбид : Изработен од најквалитетен волфрам карбид ОД ЈГ6Х одделение, која цврстина и цврстина се повисоки од другите, што ја прави дупчалката за нокти отпорна на висока температура, абење, корозија и свиткување, што ќе обезбеди издржливост за долготрајна употреба. USB Електричната Вежба за Нокти AIRSEE Е мултифункционална за лесно мелење, резба, сечење, полирање, отстранување на гел-лак и кутикули и за акрилни нокти и за природни нокти. Производот вклучува : 1 акрилна вежба за нокти, 6 3/32" дупчалки за нокти, 26 ленти за брусење, 1 стаклена датотека за нокти, 1 четка за прашина за нокти. "AIRSEE-Придружете се на нашиот салон-квалитетен клуб за нокти! AIRSEE е специјализиран во областа на здравјето и грижата за убавината, особено уметноста на ноктите. Производите ЗА нокти AIRSEE секогаш биле високо препорачани од клиентите за одличен квалитет, лесно ракување и голема вредност за парите. Без разлика дали сте техничари за нокти или почетници, без разлика за домашна или салонска употреба, можете да ги најдете најсоодветните производи за нокти од нас и да уживате во најдобрата услуга.".

За стоката

Слична стока во категоријата

Ширина на хексадецимација : 13мм / 0,5 "; Големина на низата : M8 / 0,31" (г) Висина : 24мм / 0,94 "; Име на производот

* Инсталира, отстранува, исекува и затегнува многу видови тегови на тркалото на клип Се одликува со спец�

Дијаметар на мушка : околу 14мм Должина : околу 5м Категорија : Перл линија Апликација : Декорација на свад�

Овој голем вакуум со вакуум од 64 мл, изолирана од не'рѓосувачки челик, дури може да ја исполни вашата поб�

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

Квалитет на ресторанот со лесен, но сепак издржлив изградба на не'рѓосувачки челик, оваа купола е погод�

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе Здравје И Издржлив : 24 Парчињ

240 поставени страници (120 gms) 7 "× 9" Ултра формат со затворање на обвивка Смит зашиен хард списание Маркер н

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Tee фитнес маици низ цела печати смешно дишење летни летни лекови без ракави графички резервоари на плаж�

Вистинското говедско месо е состојката #1 Вкусна, арома на вода што кучињата едноставно не можат да одол�

Дијаметар на сечење : 18мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2...

2мил дебела Исчистете ги торбите за заклучување на пластични поштенски патенти 500 кеси 6x9 инчи 2мил дебел

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Спецификации : Пресврт Вежба Битови Дијаметар : 5мм / 0.2инчен; Должина Вежба Бит : 180мм / 7.09инчен; Стебло Д

Направено во САД и испратена белешка : 1 Откако ќе ја поставите фотографијата, ве молиме проверете дали ќ

Боја : Бела, напон : 250 V Е паметен уред : не Тековна : 6а Материјал : пластика Карактеристики : Рокерски прек�

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 18 V е компатибилен со Bose Sound Link I, Sound Link 1 безжиче

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер Соло

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко Декорациите

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе.

? [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија н�

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Scroll