Ново
Тјлс Фрижидер Кутија За Складирање Фиока Тип Фрижидер Организатор Храна Свежо Чување Класифициран Сад Фрижидер Држач За Полица Пластика

Тјлс Фрижидер Кутија За Складирање Фиока Тип Фрижидер Организатор Храна Свежо Чување Класифициран Сад Фрижидер Држач За Полица

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3075.20

Бпа слободен; Силна, Држи до 33 фунти; Јасен дизајн ги одржува прехранбените производи видливи и лесни за лоцирање. Заштеда на простор : Совршен За организирање конзервирани пијалоци, зеленчук, месо, сирења, зеленчук во вреќи и други прехранбени производи во фрижидер, замрзнувач, потрошен простор под кујнските ормари и максимизирање на складирањето во оставата, чајната кујна, организира храна и ја чува на дофат на раката. боја : Транспарентна боја. Материјал : пластика。. Содржина На Пакетот : . Други организации на фрижидери и фиоки за складирање со сличен стил имаат ""улов"" во нив што ја спречуваат вашата фиока да се извлече непречено и лесно. Бидејќи нашата цел е да понудиме убави, функционални, корисни производи, ги создадовме овие додатоци за фрижидер за да можете да уживате во совршено организиран фрижидер. Нашите канти за организатори на фрижидери лесно се поставуваат на полиците на вашиот фрижидер одговара на повеќето полици за фрижидери со стандардна големина. Ако полицата на вашиот фрижидер е длабока 15 инчи до 24 инчи длабока и дебела до 0,8 инчи, оваа прилагодлива фиока ќе се вклопи.Силно препорачуваме да ја измерите полицата за да бидете сигурни дека совршено ќе се вклопи.Боите може да имаат различни како дисплеј за разлика, ве молиме разберете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија С�

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки...

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

Scroll