Ново
Нов Лон0167 600В 15а Двојни Редови 10п 10 Позиции Опфатени Бариера Завртка Терминал Блок (600 ° 15а Допелрајхен 10п 10 Позиционирање абгедектер Бариера-Шраубклеменблок

Нов Лон0167 600В 15а Двојни Редови 10п 10 Позиции Опфатени Бариера Завртка Терминал Блок (600 ° 15а Допелрајхен 10п 10 Позиционирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Име На Производот : Бариера Терминал Блок;Модел Бр. : ТБ-1510;Материјал : Метал, Пластика. Номинална Вредност : 600 V 15 A;Столбови : 10 P (Двоен Ред). Големина : 108 x 22 x 17mm/ 4.3 "x 0.9" x 0.7 "(L*W*T); Дијаметар На Дупката За Фиксирање : 4mm/0.16". Фиксирање Дупка Центар Растојание : 97мм/3.8"; Боја : Црна (Апстинираат Дер Befestigungsbohrung : 97 мм'; Фарбе : Шварц. Нето Тежина : 43гр; Содржина На Пакетот : 1 х Бариера Терминал Блок (Nettogewicht : 43 g; Packungsinhalt : 1 x Бариера Терминал. 600v 15a Двојни Редови 10p 10 Позиции Опфатени Бариера Завртка Терминал Блок Функција : Двоен Ред, 10 Позиции, Отстранлив Јасно Пластични Изолациски Капак, Завртка Бариера Терминал Блок.Секој пар терминали е изолиран од следниот, спречува нарушување на колото.Опис На Германски 600v 15a Doppelreihen 10p 10 Позиционирање abgedeckter Бариера-Schraubklemmenblock Produktname : Absperrblock; Modellnummer : TB-1510; Материјал : Метал, Kunststoff Nennwert : 600 ° 15a; Пол : 10 P (zweireihig) Grése : 108 x 22 X 17 Mm / 4,3 X 0,9 X 0,7 (L * w * T); durchmesser der Befestigungsbohrung : 4 Mm / 0,16 Апстинираат Der Befestigungsbohrung : 97 mm'; Farbe : Schwarznettogewicht : 43 g; PACKUNGSINHALT : 1 x бариера терминал.

За стоката

Слична стока во категоријата

Униформа апсорпција Конзистентност преку листот Конзистентност од многу до многу Висока чистота, без г

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

€Хардверски Под Кабинетот Светла} Ова под кабинетот светлина Е ХАРДВЕР САМО, нема достапна опција за пр

Рака Потпишана Од Џејсон тејлор Мајами Брзина Автентични Шлем Радтке Спортски Сертификат За Автентич

★ Единица за полици со 3 полици на тркала за вашата кујна, канцеларија, гаража и многу повеќе...

♢ ♦ ● ◇ ▶ Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате во кое било вр�

Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода Поделената за одвод е проширена, а дизајнот на

Волфрам карбид вртеше директен секач за бит на рутерот Наменето за рутирање, жлеб, РЕБОТИРАЕ, Мортинг, с�

За материјалот : Користено 100 процентен високо квалитетен постер за печатење на платно и изработено од п

? Моделот и завршувањето можат малку да варираат Големина : Димензии на рамката : S : 6x8 in / m : 7x9 / L : 8x10...

Трајно : Можете да ги користите налепниците за лепак за нокти што ги даваме (користете налепници за лепа�

€®Паметен IR далечински управувач quiserval севоедно IR далечински управувач може да активира климатизери, Т

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Затворање на копчињата 【Стил】 Плитен стил, дизајн на скејтер, мини дол�

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

5.000 парче по кутија боја чист, пластичен материјал 50 парче по клип / пакет Стандардниот тип работи само �

Стандарден интерфејс што може да се прошири во различни табли за развој I2 C Сериска порта 8битна паралел�

Дизајнот за преклопување му дава на оваа закачалка функција за заштеда на простор Особено популарно за

Функција : држач за датотеки, организатор на фиоки, фиока за хартија, држач за пенкало Предност : Поголем

2галон колче Тешка пластика Метална рачка со пластичен зафат Засилен горен раб Одлична корпа за најразл

100% дремено Увезени Машини за миење Мажи од потсетници поставуваат мажи за потсетници за потпови на мажи

★ Големина на случајот со молив : 5.5x6x20 cm / 2.2x2.4x7.9 in ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е и�

Дизајн на двојна кука Висококвалитетна конструкција на месинг Дизајн на Милано Координира совршено со

Единствена закачалка за плакари Нашата закачалка за извлекување со слајдови на фиоки е погодна за гард

Широка уста со пластичен затка за лесно полнење Намалете го ризикот од изгореници со топла вода Шишињат

Оваа гаранција за прекинување на копчето за притискање 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер Спб Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер С�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени Материјал за

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна...

Scroll