Ново
3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи со 5 Јазичиња, Пишува &засилувач; Избришете Пластични Врзивно Средство Разделувачи Издржливи 3 Дупка Удар Разделувачи Буква-Г?

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи со 5 Јазичиња, Пишува &засилувач; Избришете Пластични Врзивно Средство Разделувачи Издржливи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 121.44

Повторно користете 3 разделувачи на прстени повторно и повторно со нашето пишување и избришете издржливи разделувачи на пластични врзива. Добијте 1,5 пати повеќе простор за пишување од другите 3 разделувачи на прстени со јазичиња со нашиот голем дизајн на Јазичиња. Напишете директно на разделувачите на јазичиња за 3 врзива за прстени со неабразивно пенкало/ маркер за вода или молив и лесно избришете и препишете за брзи промени. Уживајте во долготрајниот предмет 3 дупки разделувачи на удари кои се отпорни на кинење и лесно може да се избришат со повеќето неабразивни средства за чистење во домаќинството. Напиши на врзивно средство разделувачите се ефтин, ефикасен начин за организирање на вашите врзива; напишете директно на јазичето за сопствени категории; вклучува 2 комплети од 5 разделувачи на јазичиња, вкупно 10 разделувачи. Разделувачите на врзива веќе имаат удар со три дупки за да одговараат на стандардните 3 прстенести врзива за хартија 8-1/2 х 11. Најдете делови брзо и лесно со разделувачите на врзивно средство со бела боја со 5 јазичиња. Лесен за употреба, повторна употреба или замена; совршени разделувачи за канцелариски врзива, училишен прибор или употреба во домашна канцеларија. Идеален за одвојување информации во извештаи, прирачници, презентации, истражувања и многу повеќе. Напиши, Избриши и Повторна употреба! Чувајте ги вашите врзива и планери организирани и ажурирани Со Разделувачи За Пишување и Бришење—совршени за кога треба да направите промени. Само напишете директно на јазичињата или телото на делителот со пенкало или молив за маркер за вода, а уникатниот материјал ви овозможува да ги бришете и повторно да ги користите разделувачите повторно и повторно. Изберете од издржлива пластика или цврста хартија со армирани дупки. ?Нашите Пластични Разделувачи за организација на врзивно средство за 3 прстени имаат обични јазичиња со 1/5 сечење што земаат мастило, пенкало за гел или молив за лесен начин за прилагодување на јазичињата за неколку секунди ?Лесно се вчитува во врзивно средство за прстен (не е вклучено); јазичиња за брзо превртување до саканиот дел ?Цврсти разделувачи на јазичиња направени од издржлива хартија со армирани пластични јазичиња ?Големите јазичиња се лесни за гледање и обезбедуваат 50% повеќе простор за пишување од стандардните јазичиња за разделување ?Засилените дупки се отпорни на кинење и обезбедуваат дополнителна издржливост при прелистување на содржината на врзивно средство.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Scroll