Ново
Контејнери за Складирање Житарки КЕКЕЈАНГ Контејнери За Складирање Ориз Кутија За Складирање Контејнер За Ориз Кофа За Домаќинство И Запечатено Оризово Брашно Ск

Контејнери за Складирање Житарки КЕКЕЈАНГ Контејнери За Складирање Ориз Кутија За Складирање Контејнер За Ориз Кофа За Домаќинство

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2552.80

Мултифункционален сад за складирање храна, погоден за чување ориз, грав, брашно, ореви, житарки и храна за домашни миленици итн. Материјал : пп материјал, заштита на животната средина, здравје и безбедност, дебел материјал, издржлив. Дизајн на преклопување : транспарентен дизајн на школка, лесен за пристап, лесен за гледање капацитет за складирање, навремено надополнување. Запечатување : дизајн На Заптивка, капакот не паѓа, запечатувањето е добро. Дизајн на оџак : може да се наредени и да се користат за заштеда на простор, силна носивост, поудобно. Држи кујнски спојници како брашно, шеќер, ориз, ореви, грав, закуска, храна, житарки, кафе, чај итн.Можете да чувате цели зрна или друга храна за да го обезбедите вкусот на храната!Информации за производот : Име : Кутија За Складирање Кујнски Зрна Големина : 25 (Л) * 18,8 (Ш) * 17 / 22,5 (Ч) материјал : Ппапликација : ориз, брашно, житарици, сушено овошје, закуски итн.Забелешка : Дозволете разлика во мерењето од 1-2 см поради рачно мерењебојката на објектот може да биде малку поинаква од сликата поради разликата во компјутерскиот монитор. Ве молиме разберете.Реден Дизајн : Овие тегли за складирање заштедуваат простор и овозможуваат поефикасно користење на вашата кујна-дневна соба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ Хар

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака...

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија...

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Scroll