Ново
Црево Конектор Адаптер ПЛ Црево Надворешен Дијаметар 4 6 8 10 12мм-М5 1/8 1/4 3/8 1/2 Пневматски Машки Лактот Поврзување Цевка Воздух Притисни Во Конектор

Црево Конектор Адаптер ПЛ Црево Надворешен Дијаметар 4 6 8 10 12мм-М5 1/8 1/4 3/8 1/2 Пневматски Машки Лактот Поврзување Цевка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Има карактеристики на висока пластичност, отпорност на ниска температура, отпорност на удар и отпорност на корозија. Надворешна нишка : М5*0.8,1/8",1/4",3/8",1/2". Надворешен дијаметар на цевката : 4мм, 6мм, 8мм 10мм, црево од 12ммод. Притисок : 0~1.0 Мпа. Применлив материјал за цевки : најлон. Користејќи извонредна изработка, врската со цревото е поцврста, запечатувањето е посилно и е безбедно и сигурно. Дизајнот на цревото ја олеснува работата и многу повеќе effective.PL надворешен дијаметар на цревото 4 6 8 10 12мм-М5 1/8 " 1/4 "3/8" 1/2 "пневматски машки лакт за поврзување на цевката воздушен приклучок надворешна нишка : М5*0.8,1/8",1/4",3/8",1/2"надворешен дијаметар На Цевката : 4мм, 6мм, 8мм 10мм, 12ммод црево притисок : 0~1,0 мпаприменлив материјал за цевки : најлонквик конектор материјал : месинг и пластичен пакет содржина : 1 ПАРЧЕ ПЛ конектор.

За стоката

Слична стока во категоријата

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : ХСС Содржина на пакетот : 5 парчиња x Вежба За Пресврт; Име На Произв�

Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода Поделената за одвод е проширена, а дизајнот на

Зошто да користите јака? Закрепнувањето на раните кај домашните миленици по операцијата често е придру�

100% Сосема Нов; Вклучени Се Само Објективот И Куќиштето; Само Патничката Страна Ги исполнува Сите Пропис�

Скиноми антиОтсјај целосно тело + заштитник на екранот компатибилен со Fitbit Sense е специјално дизајниран �

Држач за леплива четка за заби изработен од метал, цврст и издржлив, без дупчење, заштеда на простор...

Повеќеслојно складирање и бесплатна комбинација за спојување можат да ви помогнат да влезете без да ја

Волфрам карбид вртеше директен секач за бит на рутерот Наменето за рутирање, жлеб, РЕБОТИРАЕ, Мортинг, с�

Челик Со Голема Брзина Големини Жица Мерач Овие Површински обработени ДУПЧАЛКИ СО КРАТКА должина CRL се �

€Хардверски Под Кабинетот Светла} Ова под кабинетот светлина Е ХАРДВЕР САМО, нема достапна опција за пр

100% дремено Увезени Машини за миење Мажи од потсетници поставуваат мажи за потсетници за потпови на мажи

ПАКУВАЊЕ ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ : 6600 мали налепници се дистрибуираат на 75 листови, вклучувајќи 15 дизајни, голе�

Дизајниран да работи за Сите Xvim nvr и DVR системи Со овој хард диск, ВАШИОТ DVR ќе почне да складира видео под�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Широка уста со пластичен затка за лесно полнење Намалете го ризикот од изгореници со топла вода...

●ТЕШКИ и Тешки макари за држачи за значки што се повлекуваат, изградени со цврст нерѓосувачки челик со �

Приклучокот за сијалица против лизгање спојки, држете ја сијалицата на место Приклучок и игра, директна

2галон колче Тешка пластика Метална рачка со пластичен зафат Засилен горен раб Одлична корпа за најразл

Големина на главата : 8мм / 0,3 " (Г); Главен Материјал : Метал Содржина на пакетот : 5 парчиња х Точка Монтира

5.000 парче по кутија боја чист, пластичен материјал 50 парче по клип / пакет Стандардниот тип работи само �

за инсталација на автомобил контролната табла инсталација трим комплет рамка Нема потреба од измени...

Униформа апсорпција Конзистентност преку листот Конзистентност од многу до многу...

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер Спб Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер С�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Корпата за перење е изработена од најдобриот материјал

Дизајн на двојна кука Висококвалитетна конструкција на месинг Дизајн на Милано Координира совршено со

За материјалот : Користено 100 процентен високо квалитетен постер за печатење на платно и изработено од п

Чиста соба перена, индивидуално прегледана и двојна торба во кеси за чиста соба Континуираните полиест�

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна Г�

Scroll