Ново
Ремингтон Индустрии 18ul1007strgrgra1000 18 AGG Мерач Заглавени Кука Жица, 1000 Нозете Должина, Сива, 0.0403 Дијаметар, UL1007, 300 Волти

Ремингтон Индустрии 18ul1007strgrgra1000 18 AGG Мерач Заглавени Кука Жица, 1000 Нозете Должина, Сива, 0.0403 Дијаметар, UL1007,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1473.60

Рејтинг на напон : 300 волти. Тип : Ул1007 заглавена жица (16/30). Изолација : пвц (0,016 инчи. 0.0403 инчи. Поврземе жица се користи во различни општата намена електрични апликации. Заглавената бакарна жица обезбедува добра електрична поврзаност додека пвц изолацијата ја штити жицата од абразија, хемикалии, масла и растворувачи. Жицата е во согласност со спецификациите НА УЛ И МИЛ И обезбедува одлична униформност за лесна обработка, соголување и завршување. Достапно во црна, црвена, бела, Сина, зелена и жолта боја.

За стоката

Слична стока во категоријата

Спецификации : Пресврт Вежба Битови Дијаметар : 5мм / 0.2инчен; Должина Вежба Бит : 180мм / 7.09инчен; Стебло Д

Tee фитнес маици низ цела печати смешно дишење летни летни лекови без ракави графички резервоари на плаж�

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер...

?Ев е компатибилен со 16ампер и 32амп Адаптерот тип 1 Е SAEJ1772 женски, тип 2 е IEC62196 машки ?Погодно е За американ

Тенок Дизајн Оваа торба за пилули е доволно пространа за да ги чува сите ваши апчиња и други предмети до�

✅ 【Димензија】 Големина на низата : M8; Тема на темата : 1,25мм / 0,05 "; висина : 12мм / 0,47"; Надворешен дијамета

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

240 поставени страници (120 gms) 7 "× 9" Ултра формат со затворање на обвивка Смит зашиен хард списание...

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

На покривот има и привлечна завршница на јаглен што одговара на повеќето екстериери.4" Вкупно површина з

Материјал : Дрво Вклучен пакет : 4 ленти од рамка од дрво Боја : Природна Спецификации на дрво : дебелина о�

Дијаметар на сечење : 18мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2 Материјал : Пр�

Материјал : Месинг Тема : 1 / 8" Нпт Машки Одблесокот ОД : 1 / 8" Одблесокот Тема : 5 / 16 " 24 ОН Материјал : Месинг Н

Проретчена Коса Слаба Коса Кршење На Косата Повлекување На Косата Ќелави Точки Општо Губење На Косата...

Специјална белешка : Овој прекинувач за копче е пролетен прекинувач за самостојно ресетирање (Контрола

Боја : Бела, напон : 250 V Е паметен уред : не Тековна : 6а Материјал : пластика Карактеристики : Рокерски прек�

? [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија н�

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко...

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 18 V е компатибилен со Bose Sound Link I, Sound Link 1 безжиче

Супер вредност Нашиот американски орел и знаме со тематски надувување доаѓа со жици и влогови Има вград

Направено во САД и испратена белешка : 1 Откако ќе ја поставите фотографијата, ве молиме проверете дали ќ

Совети за засилување : За да добиете подобро искуство за запечатување, ве молиме не топете го восокот пр�

Scroll