Ново
Контејнери за Складирање Житни Култури Кекејанг Контејнер За Складирање Кутија За Ориз Затворена Кофа За Ориз Цилиндар За Ориз Кујна Задебелена Кофа За Брашно Кут

Контејнери за Складирање Житни Култури Кекејанг Контејнер За Складирање Кутија За Ориз Затворена Кофа За Ориз Цилиндар За Ориз

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Мултифункционален сад за складирање храна, погоден за чување ориз, грав, брашно, ореви, житарки и храна за домашни миленици итн. Материјал : пп материјал, еколошки, добро запечатување, дебел и издржлив. Дизајн на рачка : дизајн на рачка погодна за корисниците, удобна рака, практично притискање и влечење, убава и практична. Дизајн на лизгач : дизајн на капакот на слајдот, употребата не зафаќа простор, лесен за земање ориз, практичен дизајн. Голем капацитет : 10кг/15кг две опции, можат да складираат ориз / тестенини / грав / закуски, итн., многу практично. Држи кујнски спојници како брашно, шеќер, ориз, ореви, грав, закуска, храна, житарки, кафе, чај итн.Можете да чувате цели зрна или друга храна за да го обезбедите вкусот на храната!Информации за производот : Име : Кутија За Складирање Кујнски Зрна Големина : 39 (Л) * 22,7 (Ш) * 22 / 29,5 (Ч) материјал : Ппцолор : розова прилика : дневна соба кујна балкон спална соба бања забелешка : Дозволете мерење на разликата од 1-2 см поради рачно мерењебојката на објектот може да биде малку поинаква од сликата поради разликата во компјутерскиот монитор. Ве молиме разберете.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти!Реден Дизајн : Овие тегли за складирање заштедуваат простор и овозможуваат поефикасно користење на вашата кујна-дневна соба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

€● Ракувајте и Одржувајте Со ЛеснотијаАпликација мобилна контрола И безжичен далечински управувач оп

Тип : Кутии За Складирање И Канти Стил : Модерен Број на модел : s201603270133 Форма : Правоаголник Материјал : Ко

Рејтинг на напон : 300 волти Тип : Ул1007 заглавена жица (16 / 30) Изолација : пвц (0,016 инчи 0.0403 инчи Поврземе жица

БРИТАНСКИ ДИЗАЈН Сите АУДИО звучници НА ДБ се дизајнирани во ВЕЛИКА британија користејќи над 30 години �

Мини нано на лице за лице USB небулизатор за прскање на лицето овлажнувач хидрирачки антистаречки брчки �

Изработен од врвно дрво и материјал од нерѓосувачки челик, безбеден, без мирис за употреба Телото на ста

Има карактеристики на висока пластичност, отпорност на ниска температура, отпорност на удар и отпорнос�

Смешно задоволство : овие слатки мали стаклени шишиња може да се нанесат за да се направат подароци за в�

ТРИЛОН е 4 ТРИЛОН е 4 ТРИЛОН 4.618 СТГ ги користи истите стандардни делови што се наоѓаат во верзиите со мом�

Викиншките Чаши за рогови за пиење се полирани рогот убава Боја : Природна И Црна Материјал : Рог Вкупна �

Големина : 5" Винил налепници се направени за надворешна употреба и ќе издржат сурови временски елементи

Пиво Штајн 22 мл Бело Керамички штајн Злато трим Со Драчка, ОРКА Премази, машина за миење Садови безбедно,

360 степен Влакна Wirettmcut ниво А5 со 15 мерач школка : Висока Густина Полиетилен (HDPE) & стаклени влакна...

Големина : 45*35 (сместување 38 ширина*27 висина) Стил : едноставен и Комбинација форма : флип капак...

Повеќенаменска : кутија За Луксузни прстени може да се користи за чување накит, а може да се користи и ка�

Материјал : Легура И Кристал Стил : Трендовски Облик : Животно Боја : како што е прикажано на сликата...

Држачот за тоалетна четка е многу лесен за инсталирање ,вклучен е целиот хардвер што треба да го инстали

Материјал : пластика Тип на четка : издржлив Алатка носителот површинска обработка : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ...

* 360° ГЛАВА НА ЧЕТКА : овој дизајн на главата со тркалезна четка ви овозможува да ги исчистите оние тешко �

Должина на приврзок : 3,1 см (1 2 / 8"); Ширина : 2см (6 / 8"); Дебелина : 1,2 см (4 / 8"); Диа За Клучеви Со Кружен Круг : 2,5 �

100% Полиестер Затворање на чипка Машинско Перење 95% Полиестер и 5% Спандекс со удобност и издржливост...

Машинско Перење ● ● Необврзувачки Врв●неограничениот врв На Чорапите Со Дијабетес ЛИН може да се прот

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

Предметот пристигнува како отклонета фудбалска топка за лесна, брза инфлација Вклучено во набавка на ц�

Scroll