Ново
Заах Четка За Тоалет Четка За Тоалет И Држач, Четка За Тоалет Со Закривена Глава На Четка И Влакна Во Форма На Вентилатор, Четка За Тоалетна Чинија За Тоалет Во Бања-?

Заах Четка За Тоалет Четка За Тоалет И Држач, Четка За Тоалет Со Закривена Глава На Четка И Влакна Во Форма На Вентилатор, Четка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 161.60

Тоалет Четки. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. 1. Изработен од висококвалитетен ПП и ПЕТ, силен и издржлив. Со помош на специјално дизајнирани рачки, корисниците можат да го допрат секој агол од тоалетот за да го исчистат темелно. Вклучувајќи ја и внатрешноста на работ на тоалетот што не е лесно да се исчисти. Влакната во форма на вентилатор се во согласност со внатрешниот ѕид на тоалетната чинија за подобар ефект на чистење. 2. Влакната на четката се долги, густи и меки, така што можете темелно да го исчистите тоалетот, но избегнувајте гребење на тоалетот. 3. Кога четката не се користи, четката може да се закачи во отворот за заградата за вентилација, вентилација и чистота. Тоалет Четки. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. 1. Изработен од висококвалитетен ПП и ПЕТ, силен и издржлив. Со помош на специјално дизајнирани рачки, корисниците можат да го допрат секој агол од тоалетот за да го исчистат темелно. Вклучувајќи ја и внатрешноста на работ на тоалетот што не е лесно да се исчисти. Влакната во форма на вентилатор се во согласност со внатрешниот ѕид на тоалетната чинија за подобар ефект на чистење. 2. Влакната на четката се долги, густи и меки, така што можете темелно да го исчистите тоалетот, но избегнувајте гребење на тоалетот. 3. Кога четката не се користи, четката може да се закачи во отворот за заградата за вентилација, вентилација и чистота. Тоалет Четки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра...

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот Голем прост

Scroll