Ново
ДБ Аудио Системи Т-РЕКС10 3000В 10 инчи Сабвуфер, Дуел 2ВР, 1000В РМС, Висока Моќност, Кевлар Конус

ДБ Аудио Системи Т-РЕКС10 3000В 10 инчи Сабвуфер, Дуел 2ВР, 1000В РМС, Висока Моќност, Кевлар Конус

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 624.00

БРИТАНСКИ ДИЗАЈН - Сите АУДИО звучници НА ДБ се дизајнирани во ВЕЛИКА британија користејќи над 30 години аудио искуство за да создадат звук што е соодветен за вас. РЕПРОДУКЦИЈА НА БАС-ова во фаза под нуди извонредна репродукција на бас користејќи висококвалитетни материјали. Кога го користите вистинскиот комплет и засилувач, може да удирате под 30 Hz!. КОНСТРУКЦИЈА-серијата DB audio Trex сабвуферите користат не-притиснат хартиен конус, кој е крут и повисок издржлив. Ова е засилено со кевлар технологија за производство на тешко удирање, спл разбивање чудовиште. ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ - оваа подморница е изградена за СПЛ. Така, тој нуди срамота излезна моќност ОД 1000 W RMS и Максимална излезна Моќност ОД 3000 W. Комбинирајте го ова со Ipa2001d Во Фаза, вашето ветробранско стакло може само да одлета!. БРИТАНСКИ ДИЗАЈН - Сите АУДИО звучници НА ДБ се дизајнирани во ВЕЛИКА британија користејќи над 30 години аудио искуство за да создадат звук што е соодветен за вас. РЕПРОДУКЦИЈА НА БАС-ова во фаза под нуди извонредна репродукција на бас користејќи висококвалитетни материјали. Кога го користите вистинскиот комплет и засилувач, може да удирате под 30 Hz!. КОНСТРУКЦИЈА-серијата DB audio Trex сабвуферите користат не-притиснат хартиен конус, кој е крут и повисок издржлив. Ова е засилено со кевлар технологија за производство на тешко удирање, спл разбивање чудовиште. ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ - оваа подморница е изградена за СПЛ. Така, тој нуди срамота излезна моќност ОД 1000 W RMS и Максимална излезна Моќност ОД 3000 W. Комбинирајте го ова со Ipa2001d Во Фаза, вашето ветробранско стакло може само да одлета!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака...

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL ● Доб

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в...

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи...

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ Хар

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки...

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Scroll