Ново
WOSTOKE 10.33 QLED/IPS 1600x720 Touchscreen CarPlay &засилувач; Android Auto Android Autoradio Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Радио Dsp Forford Mus+ANG 2015-2020 Основна Верзија

WOSTOKE 10.33 QLED/IPS 1600x720 Touchscreen CarPlay &засилувач; Android Auto Android Autoradio Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

1. Карплеј. 2. Екран : 10.33" QLED / IPS 1600x720 целосен HD Екран На Допир, носејќи им на корисниците поголем агол на гледање, посветли бои, почувствителни повратни информации за работата и подобро визуелно и работно искуство за корисниците;. 3. Приклучок . 4. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP.. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. 5. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. Внимание : Ако има оригинален фабрички засилувач на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте го продавачот пред купувањето!!!Погоден Forford Mus+ang 2015 2016 2017 2018 2019 2020 основни верзии стандардна Функција Carplay/Android Auto+Навигација+Контрола на Воланот+DSP+Видео+Музика+GPS + Радио + Bluetooth + Wi Fi + Огледало Линкдетални Параметри1.Вграден Карплеј 2.ПРОЦЕСОРОТ : Четири Јадро / Окта Јадро; 3.ОС : Андроид 10; 4.RAM МЕМОРИЈА : 1 G/2 G/4 G/6 G;5.РОМ : 32ГР/64ГР/128ГР; 6.Поддржува 2 USB влез;7. Поддржува хардверско декодирање ОД 1080 P и сите формати на репродукција на аудио; 8.Поддржува USB интерфејс камера, USB DVR;9.Поддржува Огледало Врска (андроид телефон и i Phone); 10.Внатрешен Bluetooth, може да пушта стерео музика преку Bluetooth од вашиот мобилен телефон; 11. Внатрешен WIFI, поддржува wi-Fi и споделување жаришта;12.Поддржува камера за заден поглед на автомобилот (резервна камера ОД типот RCA, ако сакате да ја потврдите оригиналната фабричка резервна камера, ве молиме понудете повеќе информации и поставете го прашањето пред купувањето ако навистина се грижите за оваа функција, бидејќи не можеме да ветиме дека нашето радио ја поддржува целата оригинална фабричка резервна камера); 13.Капиталниот екран поддржува екран со повеќе допири. Чувствителни ips целосна HD;14.Мало мешање на зрачење, уживајте во многу подобриот радио прием;15.Поддржува контрола на воланот; 16.ОСД јазик : англиски / француски / германски / шпански / италијански итн. во текот 20 видови на јазикот.Испораката Содржи 1x автомобил андроид главна единица (вклучувајќи ја и пластичната рамка); 1 X GPS Антена;1x кабел за напојување;2 X USB порт кабел;1x RCA прошири кабел;1x RCA конектор за резервна камера;canbus decoder е вклучен во пакетот, ве молиме поставете го канабусот за да ја направите единицата да работи подобро со вашиот автомобил.

За стоката

Слична стока во категоријата

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Scroll