Ново
Тоалет четки &засилувач; Носителите Тоалет Четка Со База Во собата Тоалет Четка Отстранлив Квадратни Чистење Четка За Тоалет Дома Бања Тоалет Четка И Носителот Тоа

Тоалет четки &засилувач; Носителите Тоалет Четка Со База Во собата Тоалет Четка Отстранлив Квадратни Чистење Четка За Тоалет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1128.00

Држачот за четка за тоалет има Уникатен тркалезен центар на гравитациски дизајн со Пакет со стабилна основа за држач за дишење што го одржува туринг и паѓа и го одржува чистењето на основата.Може да ви помогне поефикасно да го постигнете најдоброто чистење. Дебела најлонска глава за четка за лесно чистење. Тоалет четка постави дизајн за удобен, чист и санитарен. Лесна рачка, одговара на раката, удобна за држење, лесна за употреба. Ако Наидете На Проблеми Со Производот,Ве Молиме Контактирајте Не, Ние Ќе Ви Помогнеме Да Ги Решите Во Рок Од 24 Часа. Држачот за четка за тоалет има Уникатен тркалезен центар на гравитациски дизајн со Пакет со стабилна основа за држач за дишење што го одржува туринг и паѓа и го одржува чистењето на основата.Може да ви помогне поефикасно да го постигнете најдоброто чистење. Дебела најлонска глава за четка за лесно чистење. Тоалет четка постави дизајн за удобен, чист и санитарен. Лесна рачка, одговара на раката, удобна за држење, лесна за употреба. Ако Наидете На Проблеми Со Производот,Ве Молиме Контактирајте Не, Ние Ќе Ви Помогнеме Да Ги Решите Во Рок Од 24 Часа. Име на производ : тоалетна четкапроизвод материјал : висококвалитетна пп пластика + најлонпроизвод боја : сива, кафеава карактеристики на производот : фини и уредни влакна, силна способност за деконтаминација, чистење од 360 степени без ќорсокациизабележете поради рачно мерење, може да има грешка од 1~3 см, ве молиме разберете поради околината за снимање и светлосните ефекти, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете дали имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Микрофибер кожа Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

100% Сосема Нов; Вклучени Се Само Објективот И Куќиштето; Само Патничката Страна Ги исполнува Сите Пропис�

Термопластична гума Направени во САД или увезени Флексибилна термо пластична гума (TPR) и EVA пена за прсти

Вклучен / исклучен прекинувач за напојување LED светлината го означува работниот статус Адаптерот за нап

Боја : злато; Материјал : Алуминиумска легура; Вкупна должина : 24мм / 0,94inch; Основна висина : 5мм / 0,2inch; Основ�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Мешавина од памук Затворање на влечење Машинско миење Трендовски модни машки џемпери Удобно и дише Вкл�

Апликација : Монистата од пена може да се користи како забавна декорација, цветни аранжмани, мониста од �

Водоотпорна и дишење и долг престој : Оваа транспарентна леплива лепенка од 1 / 2 слободен стил е водоотпо

【Дизајн】 Ова ќе биде нов моден тренд Висат суво и ниско железо доколку е потребно · Ова панталони е лаб�

Производ : 4х5 мевови.(не е вклучена рамка) Погоден За : коњаник вудман 4х5 камера со голем формат Материјал

✅ Design Дизајн】 : Врвовите на резервоарот Racerback сечат за целиот спектар на движење, создава секси изглед н

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот

Компатибилен со целата струја 1 : 10 рамен трчање, кроскантри, кратка картичка, голема нога, итн...

Главна боја : сребрен тон, црн; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик, гума EPDM Содржина на пакет : 5 парчиња X EPDM

Пакетот содржи : ќе добиете безбедносни очи од 180 парчиња и безбедносни носеви од 86 парчиња кои доаѓаат с

сини деверуша фустани женски врвови облечени обичен случајен средновековен фустан рикаат 20 ти фустани

Триаголните датотеки се користат за најразлични апликации за дебагирање, размена и радијација, вклучит

Прозорецот со голем преглед обезбедува јасна и поголема перспектива на гледање и го намалува заморот н�

Луксузно мекото ќебето за тресење направено од една од најразновидните ткаенини на земјата 100% органск�

Сосема нов P47810B21 Запечатен 480 GB SATA 6 G RI SFF SC PM893 SSD бесплатен домашен превоз Продавач на САД 0 часа 100% Здрав�

31 "" ★ рамо : 43cm / 16.34 “" ★ Рамо : 42cm / 16.43" "★ рамо : 39cm / 15.54 "" ★ должина : 92cm / 36.61 "" ★ ━━━━━━━━━━Size : 3xl: : 14uk

Ние сме добри во правење постери за платно, правејќи висококвалитетни постери е наша потрага...

за инсталација на автомобил контролната табла инсталација трим комплет рамка Нема потреба од измени...

Додадете прекрасни слики и фрази на картички и повеќе со овој печат и сет на умре! Овој пакет содржи авто

Богато пенење, а вие само треба да го ставите кремот за туширање на крпа и да го триете вашето тело, а ова�

Големина на гумата : надворешна 67мм / 2,6 "; ширина 27мм / 1.06" Yellowолт електричен мотор со сооднос на намалувањ

Сите прашања ве молиме контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви помогнеме да ги решите Исклучител�

Scroll