Ново
Прибор за Јадење За Патување со хемотон 1 Пар Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Метални Стапчиња За Јадење Со Дрвена Рачка Стапче За Јадење Во Јапонски Стил ?

Прибор за Јадење За Патување со хемотон 1 Пар Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Метални Стапчиња За Јадење Со Дрвена

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Изработен од врвно дрво и материјал од нерѓосувачки челик, безбеден, без мирис за употреба. Телото на стапчиња за јадење прифаќа материјал од дрво и нерѓосувачки челик, отпорен на корозија, издржлив. Целокупното мелење е мазно и извонредно, занаетот е деликатен. Лесен за држење, лесен за клип сашими храна. Стапчињата за јадење имаат лесна тежина што е лесна за носење. Тие се одлична идеја за патување. Тие се многу. практичност и широка примена. Производот има одлична изработка. Изработен од врвно дрво и материјал од нерѓосувачки челик, безбеден, без мирис за употреба. Телото на стапчиња за јадење прифаќа материјал од дрво и нерѓосувачки челик, отпорен на корозија, издржлив. Целокупното мелење е мазно и извонредно, занаетот е деликатен. Лесен за држење, лесен за клип сашими храна. Стапчињата за јадење имаат лесна тежина што е лесна за носење. Тие се одлична идеја за патување. Тие се многу. практичност и широка примена. Производот има одлична изработка. Опис Овие стапчиња за јадење се направени од добар материјал, издржлив за употреба. Тие се погодни за употреба и можат да ги одржуваат вашите стапчиња за јадење чисти. Лесен и пренослив, одличен за кампување, пешачење и други активности на отворено. Карактеристики-Материјал : Дрво, Нерѓосувачки Челик.- Големина : Околу 35. 00Х1. 20Х1. 20см/ 13. 76Х0. 47Х0. 47 инчи.- Изработен од врвно дрво и материјал од нерѓосувачки челик, безбеден, без мирис за употреба.- Целокупното мелење е мазно и извонредно, занаетот е нежен. Лесен за држење, лесен за клип сашими храна.- Стапчињата за јадење имаат лесна тежина што е лесна за носење. Тие се одлична идеја за патување.- Тие се многу. практичност и широка примена. Производот има одлична изработка.- Телото на стапчиња за јадење прифаќа материјал од дрво и нерѓосувачки челик, отпорен на корозија, издржлив.- Боја : Сребрена.- Големина : 35Х1. 2. Х1. 2СМ. Пакет, Вклучувајќи 1 х Пар Стапчиња за Јадење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

⌚Воена Стандардна ВерификацијаAMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТмини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА...

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез Двојно ре�

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел...

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Направен со висококвалитетна пластика овој послужавник не само што ќе го задржи својот pleasетски пријат�

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи...

Систематизирајте ги кабинетите за поднесување и решенијата за складирање на канцеларијата Овие непром

500мл Шише За Дозирање со врвот на пумпата Доказ за истекување за разлика од многу други пумпи на пазарот,

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот...

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Различни големини : 24 парчиња притиснете на ноктите со 12 големини за да изберете, секоја големина има 2 п�

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

Scroll