Ново
Четка За Тоалетна Чинија И Држач со Вентилиран Држач, Додатоци За Бања Средства за Чистење Тоалети Со Силиконски Влакна, Четка За Чистење Тоалети За Длабоко Чистењ?

Четка За Тоалетна Чинија И Држач со Вентилиран Држач, Додатоци За Бања Средства за Чистење Тоалети Со Силиконски Влакна, Четка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 399.20

* 360° ГЛАВА НА ЧЕТКА : овој дизајн на главата со тркалезна четка ви овозможува да ги исчистите оние тешко достапни места, отстранувајќи ја нечистотијата и остатоците за да го одржите вашиот тоалет чист и нов. * КОНСТРУКЦИЈА НА ЛИМЕНА ПЛОЧА : оваа четка за тоалет е издржлива и ќе ги одржува и вашата бања и тоалетот да изгледаат најдобро. Просторот на врвот дозволува воздух да ја одржува четката сува и ја поддржува четката да стои исправено. * СОВРЕМЕН ДИЗАЈН : овој држач за тоалетна четка е едноставен и елегантен, дискретен дизајн кој одговара на секој декор за бања. Држачот ја крие четката внатре кога не е во употреба за да можете да ја чувате веднаш до тоалетот без да биде премногу забележлива. * ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Прилагодете се на целото чистење на бањата, ефикасно чистење, способно да стигне до секој мртов агол,навистина четка повеќенаменска. * 360° ГЛАВА НА ЧЕТКА : овој дизајн на главата со тркалезна четка ви овозможува да ги исчистите оние тешко достапни места, отстранувајќи ја нечистотијата и остатоците за да го одржите вашиот тоалет чист и нов. * КОНСТРУКЦИЈА НА ЛИМЕНА ПЛОЧА : оваа четка за тоалет е издржлива и ќе ги одржува и вашата бања и тоалетот да изгледаат најдобро. Просторот на врвот дозволува воздух да ја одржува четката сува и ја поддржува четката да стои исправено. * СОВРЕМЕН ДИЗАЈН : овој држач за тоалетна четка е едноставен и елегантен, дискретен дизајн кој одговара на секој декор за бања. Држачот ја крие четката внатре кога не е во употреба за да можете да ја чувате веднаш до тоалетот без да биде премногу забележлива. * ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Прилагодете се на целото чистење на бањата, ефикасно чистење, способно да стигне до секој мртов агол,навистина четка повеќенаменска. Материјал : Апсспецијални Карактеристики : Издржливи Спецификации име На Производ : тоалет четкаматеријал : АБС, Трпцолор : бела, розова, сина : 23 * 11 * 43кмпакетот вклучува : 1 * комплет четка за тоалет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Се намалува побрз�

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

Голем капацитет 12 кабинет за чевли за оддели Долниот слој може да биде уверен да ги сака чизмите Овој ка�

500мл Шише За Дозирање со врвот на пумпата Доказ за истекување за разлика од многу други пумпи на пазарот,

Asurion.com или по телефон Ние ќе ви испратиме еподарок картичка за куповната цена на вашиот покриен произво�

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТмини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА...

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез Двојно ре�

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекувањ

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Проектор стил Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги исполнува или надминува ба

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржлив

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел Ое Замена Фар�

Scroll