Ново
Сочна Мода Женска Микротериска Култура Пуловер Дуксер

Сочна Мода Женска Микротериска Култура Пуловер Дуксер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Тери. Затворање на чипка. Машинско Перење. Хитови на половината; прибл. должина : 17". Прицврстена хауба со врвка за влечење. Памук/полиестер. Машина за перење. Увезени. Класичен Сочен Пуловер За Мода Дуксер во Микротери Ткаенина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) усогласеност на TAA Премиум, обложена директна етикета за термич

★ Единица за полици со 3 полици на тркала за вашата кујна, канцеларија, гаража и многу повеќе...

Ова е лента за пакување со силно акрилно лепило за да можете самоуверено да ги обезбедите вашите пакува�

★ Големина на случајот со молив : 5.5x6x20 cm / 2.2x2.4x7.9 in ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е и�

Мека оригинална чанта од кожни монети од популарната марка Visconti Затворање на затворање отворено до кож�

100% акрилик Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете 【Материјал】 : Оваа зимска капи за жен�

Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатр

Фази за заклучување Фази за заклучување Фаза на заклучување на јамки : Направено од висококвалитетна ле

полиестер Затворање на патент Материјал за миење Материјал : Полиестер мешавина Белешка : Ве молиме, пог

100% дремено Увезени Машини за миење Мажи од потсетници поставуваат мажи за потсетници за потпови на мажи

Поставете ги повеќето земји во рок од 10 до 18 работни дена, пристигнаа во САД и Велика Британија околу 10 ~ 1

Повеќеслојно складирање и бесплатна комбинација за спојување можат да ви помогнат да влезете без да ја

Оваа гаранција за прекинување на копчето за притискање 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од

Печатење на мобилен уред : Лесно печатење од вашиот i Phone, i Pad или Android со апликацијата Phomemo...

Стандарден интерфејс што може да се прошири во различни табли за развој I2 C Сериска порта 8битна паралел�

Scroll