Ново
УСС Патрик Хенри ССБН - 599 Сад Морнарица Подморница Предизвик Монета-Официјално Лиценциран

УСС Патрик Хенри ССБН - 599 Сад Морнарица Подморница Предизвик Монета-Официјално Лиценциран

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 255.84

Официјално Лиценциран Производ на АМЕРИКАНСКАТА Морнарица. Висококвалитетна, двострана монета за предизвик. Приближно 1,5 инчи. Исклучителен Графички Дизајн. Совршен подарок за Ветераните. Официјално Лиценциран Производ на АМЕРИКАНСКАТА Морнарица. Висококвалитетна, двострана монета за предизвик. Приближно 1,5 инчи. Исклучителен Графички Дизајн. Совршен подарок за Ветераните. Официјално Лиценциран УСС Патрик Хенри ССБН-599 Американската Морнарица Подморница Предизвик Монета. Оваа висококвалитетна 2-еднострана монета е приближно 1,5 инчи во големина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Пакетот Вклучува : 2 х Терминал автобуска лента Цврста Конструкција : овие приклучоци за терминални блок

3,5 "" 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бита паралелно 3,5 "" 3,5 инчен TF

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Осигурајте се дека капаците се правилно порамнети за да ги затворите Овие пластични контејнери за скла�

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

Scroll