Ново
D&засилувач; D PowerDrive D536-8M-30 Двострани Тајмингот Појас, Гума,

D&засилувач; D PowerDrive D536-8M-30 Двострани Тајмингот Појас, Гума,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1088.00

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На Производителот на САД од ист тип. Д536-8М-30 Двостран Временски Ремен ОЕМ Дел Број Д536-8М-30 Појас Тип Д8м Двостран Тајминг Појас. Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 21.1 536 Горна Ширина 1.18 30 Длабочина На Ременот 0.325 8.28 Материјал Неопренови Заб Профил Д8М.тежина На Пакетот : 0.8 фунти. Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На Производителот на САД од ист тип. Д536-8М-30 Двостран Временски Ремен ОЕМ Дел Број Д536-8М-30 Појас Тип Д8м Двостран Тајминг Појас. Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 21.1 536 Горна Ширина 1.18 30 Длабочина На Ременот 0.325 8.28 Материјал Неопренови Заб Профил Д8М.тежина На Пакетот : 0.8 фунти.

За стоката

Слична стока во категоријата

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи �

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Scroll