Ново
Амбесон Љубов Метална Кутија, Човек Дава Цвеќе На Жена со 6 Години Заедно Зборови Обожавање Тема Врти, Повеќенаменски Правоаголни Калај Кутија Контејнер Со Капак, 7.

Амбесон Љубов Метална Кутија, Човек Дава Цвеќе На Жена со 6 Години Заедно Зборови Обожавање Тема Врти, Повеќенаменски Правоаголни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА-7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК. Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак. ИЗРАБОТЕНИ Од-Висококвалитетен, издржлив и цврст нерѓосувачки челик. Метална кутија и капак во форма на правоаголник. КАРАКТЕРИСТИКИ-капакот не е шарки, може целосно да се отстрани од кутијата. Големината на печатената слика на капакот е 6,8 "х 4,2". ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Практичен и пренослив. За активности на отворено, занаети, свеќи, сапун, кујна, накит. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран можете да ги чувате вашите производи за шминка или материјали за шиење. Исто така, безбедно складирајте чај, кафе или шеќер за да фатите добро чуван поглед во кујната. Можете да ја организирате вашата работна маса со ставање на вашите моливи и разни материјали со живописни и забавни печатени комплети. Обезбедете подароци со ватиран кутија на вашето семејство и пријатели. Можете да го подарите на вашата сопруга, сопруг, најдобар пријател, мајка, тато, сестра, брат, баба, девојка, колега и сите други сакани со многу изненадувачки дизајни. Како производители на дигитално печатени производи за дизајн, ги следиме актуелните трендови и ви ги носиме најновите производи за топла мода. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, меѓутоа, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Само горниот дел од делот на капакот е дигитално отпечатен.

За стоката

Слична стока во категоријата

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница) Квадратни фр

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL ● Доб

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Scroll