Ново
Трилон-4.618.SSTG.040-40фт Трилон СТГ Самостојна Кула Комплет,

Трилон-4.618.SSTG.040-40фт Трилон СТГ Самостојна Кула Комплет,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 720.00

ТРИЛОН е 4. ТРИЛОН е 4. ТРИЛОН 4.618. СТГ ги користи истите стандардни делови што се наоѓаат во верзиите со момчиња и загради На ТРИЛОН СТГ. Овој САМОСТОЕН МОДЕЛ STG комплет доаѓа во комплет со целиот потребен хардвер за изградба на самостојна кула од 40 стапки. Комплетот вклучува : стандардни делови за кули од 10 стапки со хардвер за спојување, краток основен дел од 5 стапки (за директно вградување), комплет за заземјување на основата на кулата, знаци за предупредување за кула. Дозволените области на антената се засноваат на еден (1) 1/2 во и еден (1) 7/8 во далекуводот на 10 квадратни стапки, товарите се централно лоцирани над врвот, сите тркалезни членови и почетници. Оваа листа е За секој. Заграда Врска Заварени Загради Големина 1/2 Во Нога Врска Еден болт Спојка спигот Кула Висина 40 стапки Тип На Линија Поддршка N/A-Прикачи директно на загради членови ЕПА, 70 МИЛЈИ на ЧАС, Почетник 12 Големина на Ногата 0.875 Во Типот На Нога Цврста Кула Тип Самостоен Инженеринг Пред-инженеринг Тип На Заграда Цврста Серпентина Качување Апликација Вградена во лицето на кулата.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив...

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ку�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Scroll