Ново
Безжичен Carplay Адаптер Кутија, Автомобил Игра, Безжичен Carplay, Поддршка Netflix &засилувач; YouTube

Безжичен Carplay Адаптер Кутија, Автомобил Игра, Безжичен Carplay, Поддршка Netflix &засилувач; YouTube

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Приклучете И Репродуцирајте, Автоматско Поврзување Е Лесен За инсталирање, стабилен и сигурен, убав и уреден. Ние само треба да го приклучиме безжичниот адаптер во usb или тип-C порта на автомобилот, почекајте 20-30-ти (Уредот е иницијализиран) Кликнете На "Car Play" од оригиналното мени за мултимедијален систем за автомобили, тој автоматски ќе влезе во системот на нашата кутија. Го подобривме изгледот на саќе за подобро да ја исфрлиме топлината. Приклучете И Репродуцирајте, Автоматско Поврзување Е Лесен За инсталирање, стабилен и сигурен, убав и уреден. Но, забелешка тоа бара i Phone 6 или понови (i OS10+) Или Android 11+(поддршка безжичен Android автоматски). Но, забелешка тоа бара i Phone 6 или понови (i OS10+) Или Android 11+(поддршка безжичен Android автоматски). БТВ, ако имате и i Phone На Apple, можете да добиете и Безжичен Car Play. ●Преоптоварете Ги Апликациите На Youtube И Netflix ● оваа кутија За вештачка интелигенција Car Play има вграден систем android 11 и претходно вчитајте Ги апликациите За стриминг На Youtube Netflix, откако ќе се поврзете со wifi за автомобили или жариште на телефонот, можете брзо да се најавите и да ги гледате вашите омилени видеа, да поддржувате видео во движење, поделен екран. Сите апликации на жичен карплеј и сите оригинални методи за контрола на автомобилот ќе останат, и сѐ ќе биде лесно со "Здраво Сири" или "ОК Гугл", нема потреба да преземате обемни апликации.●Oem Жична Надградба На Car Play ● вашиот автомобилски систем мора да има фабрички жичен Apple Car Play И Екран На Допир, што е многу важен услов за употреба! Поддржете 98% од моделите на автомобили како Шевролет,Форд, Кадилак,Тојота,Лексус,Порше,ВВ,Хонда,Мазда,Рено,Волво,Субару,Хјундаи,Киа. Ако вашиот автомобил со вградена фабричка Жична Карплеј, но користи телефон со андроид, овој безжичен адаптер може да ви помогне да постигнете Безжичен Андроид Автоматски во радиото на вашиот автомобил.итн (Не е компатибилен СО бмв, Резервни радио, андроид единица . БТВ, ако имате и i Phone На Apple, можете да добиете и Безжичен Car Play. ●Подобрена дисипација на топлина ● многу е вообичаено електронската опрема да се загрева, а топлината ќе предизвика производот да се исклучи и заглави.

За стоката

Слична стока во категоријата

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки Врши п

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

Scroll