Ново
Прилагодено Осветлена Кутија, Осветлена Кутија За Складирање Меко Собирање Повеќенаменски Дизајн На Детелина Со Четири Лисја За Родендени За Свадби Кутии За Наки?

Прилагодено Осветлена Кутија, Осветлена Кутија За Складирање Меко Собирање Повеќенаменски Дизајн На Детелина Со Четири Лисја

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1132.80

Повеќенаменска : кутија За Луксузни прстени може да се користи за чување накит, а може да се користи и како кутија за подароци кога се даваат подароци. Тоа е практично и убаво. Повеќенаменска : кутија За Луксузни прстени може да се користи за чување накит, а може да се користи и како кутија за подароци кога се даваат подароци. Тоа е практично и убаво. Прозрачен Дизајн : кутијата со прстени со четири лисја има уникатна форма и е поелегантна. Внатрешноста може да биде осветлена за да го осветли накитот и да го направи повеќе луксузен. Мал Пренослив : кутијата За Прстени има компактен дизајн, мала големина, мала тежина и може да се стави во џеб. Многу е погодно за носење и добар реквизит за правење изненадувања. Широка Примена : кутија Со осветлени прстени може да се користи за инсталирање прстени и обетки, погодни за предлози за брак, годишнини, свршувачки, свадби и родендени итн. Повеќенаменска : кутија За Луксузни прстени може да се користи за чување накит, а може да се користи и како кутија за подароци кога се даваат подароци. Тоа е практично и убаво. Повеќенаменска : кутија За Луксузни прстени може да се користи за чување накит, а може да се користи и како кутија за подароци кога се даваат подароци. Тоа е практично и убаво. Прозрачен Дизајн : кутијата со прстени со четири лисја има уникатна форма и е поелегантна. Внатрешноста може да биде осветлена за да го осветли накитот и да го направи повеќе луксузен. Мал Пренослив : кутијата За Прстени има компактен дизајн, мала големина, мала тежина и може да се стави во џеб. Многу е погодно за носење и добар реквизит за правење изненадувања. Широка Примена : кутија Со осветлени прстени може да се користи за инсталирање прстени и обетки, погодни за предлози за брак, годишнини, свршувачки, свадби и родендени итн. Cusstallyspeciation : Тип На Ставка : Осветлени Прстени Материјал На Производот : Пластика, Собирање Големина На Производот : Прибл. 75 x 52mm / 3.0 x 2.0 во(Рачно Мерење, има Малку Грешка)Модел На Батерија : CR2016 (Испорачан Со Вградена Батерија)Капацитет На Батеријата : 75mahnum на Батерии : 2 Weight : Прибл. 184г / 6.5 Озпакет Листа : 1 х?Осветлена?Прстени?Кутија?.

За стоката

Item Type:
Lighted Rings Box
Product Material:
Plastic, Flocking
Product Size:
Approx. 75 x 52mm / 3.0 x 2.0in(Manual Measurement, There is a Little Error)
Battery Model:
CR2016 (Delivered with Built in Battery)
Battery Capacity:
75mAh
Number of Batteries:
2
Weight:
Approx. 184g / 6.5oz
Package List:
1 x?Lighted?Rings?Box? :

Слична стока во категоријата

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел Ое Замена Фар�

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

500мл Шише За Дозирање со врвот на пумпата Доказ за истекување за разлика од многу други пумпи на пазарот,

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина Лесен за употреба прит

⌚Воена Стандардна ВерификацијаAMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Scroll