Ново
Barrow Aurora ПРЕДВОДЕНА Од Процесорот Вода За Ладење Блок За Ryzen AMD Intel LGA 115X X99 X299 1200

Barrow Aurora ПРЕДВОДЕНА Од Процесорот Вода За Ладење Блок За Ryzen AMD Intel LGA 115X X99 X299 1200

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

2 мм интервал)канал.2 мм интервал)канал.Мора да го инсталирате уредот за филтрирање пред блокови за вода, избегнувајте да ги затнувате блоковите за вода.Акрилно издание опремено со делови за осветлување,ПОМ издание без.4 мм слот ширина+0.Областа за контакт помеѓу течноста за ладење и основната плоча е зголемена,а ефикасноста на дисипација на топлина на блокот за вода е подобрена. Микро канал : 58мм*58мм висока чистота бакар никел позлата база плоча, до 49 микро дното жлебови, 4+2 асиметрични (0. Компатибилен : Интел X99 X299 информации За Купување 1. Ефектите на осветлување покажуваат : Ремените на светилките од 2,0 Верзии и мониста на светилките можат да произведат асинхрони статистички и динамични ефекти на осветлување,односно секоја мушка на светилката може самостојно да ја промени бојата во истиот период.Список за компатибилност : Интел X99 X299.Јетинг тип микро воден пат процесорот вода блок За X99 X299 платформа.In случај на надградба на структурата на изгледот на производот, без понатамошно известување, во натура преовладува. Или оригинална увезена акрилна плоча со висока транспарентност : увезените акрилни суровини отпорни На висока температура и висока транспарентност имаат поголема транспарентност,подолг век на траење,без промена на бојата,без пукање и емитување полни со внатрешни брилијантни светлосни ефекти.Поради различни екрани и други фактори, прикажете ја бојата на производот е различна, а вистинската потврда ќе преовладува.

За стоката

Слична стока во категоријата

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Scroll