Ново
ШИПЈ Кремираната Пепел Од Нерѓосувачки Челик Е Пепел За Погребни Ковчези Од Човечка Пепел, Пепелта е За Погребна Пепел Од Човечки или Домашни Миленици

ШИПЈ Кремираната Пепел Од Нерѓосувачки Челик Е Пепел За Погребни Ковчези Од Човечка Пепел, Пепелта е За Погребна Пепел Од Човечки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Занаетчиството и извонредната работа се неверојатни, ќе ги одбележат луѓето што ги сакате, луѓето што ги сакате, само сакаат да го продолжат животот со ковчегот, со висококвалитетни урни за да ја задржат пепелта. Погребот за чување пепел е елегантен сад направен од керамика, во кој пепелта се става безбедно внатре. Дното е полирано мазно за да го заштити вашиот мебел. Нашите сувенири ви дозволуваат да ги споделите спомените на вашите најблиски со вашите пријатели. Одлично за споделување на вашето тело со семејството или пријателите. Може да се користи и за складирање на остатоци од кремирање на кучиња, мачки или домашни миленици. Име на производот : Пет Пепел Тип на производ : Возрасен / Дете / Кремирање На Домашни Миленици Урнматеријал : калај, металелемент : класификација На Цврста боја : А, Капацитет : 250g Size : 12,5 cm_ 10cm.Ова е мала забавна погребна плоча во која не може да се смести пепелта на adults.It погоден е за споделување пепел и скапоцени трупови за миленичиња меѓу роднините.Ако подготвувате подарок за изгубена личност или домашно милениче, јас ќе ви го подготвам!.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки Врши п

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД *** Гласен Зв�

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Scroll