Ново
Гроздобер Шарени Кристал Бронза Був Џемпер Синџир Приврзок Ѓердан од 24/7 продавница

Гроздобер Шарени Кристал Бронза Був Џемпер Синџир Приврзок Ѓердан од 24/7 продавница

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 430.40

Материјал : Легура И Кристал. Стил : Трендовски Облик : Животно. Боја : како што е прикажано на сликата. Тежина : Околу 28гр. Големина На Приврзок : Околу 4,5 х 7,6 см Обем На Ѓердан : околу 70 см. Пакетот Вклучува : 1 х ѓердан.

За стоката

Слична стока во категоријата

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен Про�

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез...

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот...

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата...

Scroll