Ново
Дешем 600мм, 24/29, Стаклен Алихн Кондензатор, Колона Во Форма На Топка, Лабораториски Разменувач На Топлина

Дешем 600мм, 24/29, Стаклен Алихн Кондензатор, Колона Во Форма На Топка, Лабораториски Разменувач На Топлина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1359.84

Направено Од Г3. 3 Боросиликатно Стакло. Жарење Точка 560 .. Линеарен Коефициент На Експанзија 32×10-7/℃. Точка На Омекнување820 .. Дешем Наука Снабдување. Направено Од Г3. 3 Боросиликатно Стакло. Жарење Точка 560 .. Линеарен Коефициент На Експанзија 32×10-7/℃. Точка На Омекнување820 .. Дешем Наука Снабдување. Дешем 24/29, 600 мм, Алихн Кондензатор, Форма На Топка, Лабораторија За Хемиско Стакло Направена од боросиликатно стакло 3.3 Алихн Кондензатор,должината на јакната е 600мм, со поврзување на цревото од 10мм.

За стоката

Слична стока во категоријата

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD...

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Scroll