Ново
Исуо 38331 Рјува Стапчиња За Јадење Направени во Јапонија 9,3 инчи

Исуо 38331 Рјува Стапчиња За Јадење Направени во Јапонија 9,3 инчи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Произведено Во Јапонија. Произведено Во Јапонија. Големина : 9,3 инчи (23,5 см); вовед Во Производот : Од; Млади тесно обоени стапчиња за јадење кои се насликани преку повеќе слоеви за да се изостри моделот; Се Одликува со традиционална шема која е расфрлана со школки и борови иглички; Рационализиран дизајн низ целиот дизајн; пар Тесна боја има уникатна текстура која е единствена за младите тесни; Совршен како подарок. "Наострен. Техники". Занает кој е направен од неколку месеци до една година по неколку слоеви фин лак, нанесен со лушпи, лушпи од јајца и златна сребрена фолија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Боја : злато; Материјал : Алуминиумска легура; Вкупна должина : 24мм / 0,94inch; Основна висина : 5мм / 0,2inch; Основ�

Изгледа одлично во сите прилики Материјал : Океан Јаспер Големина : 2835мм Тежина : 710g Права големина да се

Сите прашања ве молиме контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви помогнеме да ги решите Исклучител�

Микрофибер кожа Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

Перница живописен двострана печата за фрлање перници за да се ажурираат независни дизајни на просториј

【Дизајн】 Ова ќе биде нов моден тренд Висат суво и ниско железо доколку е потребно · Ова панталони е лаб�

60% памук, 40% полиестер ✅shipping✅сите стоки ќе бидат испорачани во рок од 48 часа по исплатата...

Материјал : акрилна смола Капа : Тип на завртка Должина : 148мм / 5.82 " Дијаметар : 15мм / 0,59 Примена : канцелари�

Пакетот содржи : ќе добиете безбедносни очи од 180 парчиња и безбедносни носеви од 86 парчиња кои доаѓаат с

55% памук, 45% полиестер Увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Слатка за мешавина од полиестер

ТРАНСПАРЕНТНА КОРПА ЗА ЃУБРЕПОГОДНА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : комплетот за корпи за отпадоци е одличен за бањ�

100% полиестер Широко користете Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, слика

100% Сосема Нов; Вклучени Се Само Објективот И Куќиштето; Само Патничката Страна Ги исполнува Сите Пропис�

Микрофибер кожа Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Scroll