Ново
10 ПАРЧИЊА Мини Стаклени Шишиња Од Плута Шише Со Напивка Свадба МИНИ Лебдат ШИШЕ СО Желба Шише Парфем Шише

10 ПАРЧИЊА Мини Стаклени Шишиња Од Плута Шише Со Напивка Свадба МИНИ Лебдат ШИШЕ СО Желба Шише Парфем Шише

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 191.84

Смешно задоволство : овие слатки мали стаклени шишиња може да се нанесат за да се направат подароци за вашите пријатели или семејство,може да се полнат со вашата омилена хартија за завиткување,сјај,шарен песок,разгледница,фотографија или други ситници,што го олеснува создавањето убави и креативни подароци со овие материјали. можете исто така да напишете неколку зборови на благослов на хартијата и да се тркалате во слатките шишиња како подарок за да го искажете својот ум. Издржлив за употреба : овие шишиња за желби се изработени од стаклен материјал со дрвени затворачи,сето тоа е нетоксично и нема чуден мирис,лесен по тежина и пренослив за носење или складирање,не е лесен за кршење,добриот материјал ви обезбедува долготрајна употреба. Мини големина за носење : овие проѕирни шишиња за лебдење, мали, но слатки по големина,доволно за да ги ставите во џеб, чанта,ранец,торба и многу повеќе,исто така може да се послужат како деликатна декорација за украсување на вашата маса,биро, прозорец и многу повеќе. овие мали стаклени шишиња се погодни за посакување шишиња,шишиња за мини лебдат,мали шишиња со семиња,шишиња за примероци,шишиња за внатрешна декорација,свадбени услуги,украси за забави,додатоци за складирање и многу повеќе,лесно го изненадуваат лицето што го примило. Смешно задоволство : овие слатки мали стаклени шишиња може да се нанесат за да се направат подароци за вашите пријатели или семејство,може да се полнат со вашата омилена хартија за завиткување,сјај,шарен песок,разгледница,фотографија или други ситници,што го олеснува создавањето убави и креативни подароци со овие материјали. можете исто така да напишете неколку зборови на благослов на хартијата и да се тркалате во слатките шишиња како подарок за да го искажете својот ум. Издржлив за употреба : овие шишиња за желби се изработени од стаклен материјал со дрвени затворачи,сето тоа е нетоксично и нема чуден мирис,лесен по тежина и пренослив за носење или складирање,не е лесен за кршење,добриот материјал ви обезбедува долготрајна употреба. Мини големина за носење : овие проѕирни шишиња за лебдење, мали, но слатки по големина,доволно за да ги ставите во џеб, чанта,ранец,торба и многу повеќе,исто така може да се послужат како деликатна декорација за украсување на вашата маса,биро, прозорец и многу повеќе. овие мали стаклени шишиња се погодни за посакување шишиња,шишиња за мини лебдат,мали шишиња со семиња,шишиња за примероци,шишиња за внатрешна декорација,свадбени услуги,украси за забави,додатоци за складирање и многу повеќе,лесно го изненадуваат лицето што го примило. Материјал : Стакло+Боја На Плута : Транспарентни Белешки : ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Бојата може да биде различна со вистинската ставка поради екранот на екранот, ве молиме разберете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода Поделената за одвод е проширена, а дизајнот на

5 пакет дискови за климатизација на црна јастреб со средна мерка Дисковите со црвена / каненска површин

Печатење на мобилен уред : Лесно печатење од вашиот i Phone, i Pad или Android со апликацијата Phomemo Компактен и диз

★ Големина на случајот со молив : 5.5x6x20 cm / 2.2x2.4x7.9 in ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е и�

Копчињата се лизгаат во и надвор од јамката исклучително лесни, но се заклучени целосно безбедни кога т�

Вистинска HEPA со активирана замена на филтерот за јаглерод компатибилна со брендот за прочистување на в�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени...

Ова е лента за пакување со силно акрилно лепило за да можете самоуверено да ги обезбедите вашите пакува�

Фази за заклучување Фази за заклучување Фаза на заклучување на јамки : Направено од висококвалитетна ле

Меки стартер Компактен PSR опсег Softstarter PSR3060070 15 KW 208600 V DIN Rail Mounting 1 SFA896109 R7000 Меки стартер Компактен PSR опсег

Само знаме *** Пол се продаде одделно *** Висок 2 1 / 2 или 3 стапки x 12 стапки Супер тешки полиестерски плетен �

Име на производот : Вметнување на конец на жица; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 20g Содржина на

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени...

【3 режими на осветлување】 Flyhoom LED кампување Фенер е дизајниран со 3 режими на светлина за исполнување на

Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна е�

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) усогласеност на TAA Премиум, обложена директна етикета за термич

Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатр

За материјалот : Користено 100 процентен високо квалитетен постер за печатење на платно и изработено од п

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

Оваа гаранција за прекинување на копчето за притискање 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од

Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за го�

【Параметри】 Проид модел : најголемиот дел МОФ / 1 W / P / J / 51 R; Моќ : 1 W; Отпорност : 51Ω ± 5%; Максимален напон : 3

Потекло : CN (потекло) Број на модел : 002 Класификација : сушени цвеќиња IS_Customized : No Style : Цвет Потекло : CN (поте

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

најлон Држач на четка за акварел Нашиот случај со моливи не е погодно за чување пенкала, потписи, калкул�

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Scroll