Ново
АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Максим Модел: Ma571219 Кабел За Напојување Од Класа 2

АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Максим Модел: Ma571219 Кабел За Напојување Од Класа 2

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Компатибилност : АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ЗА МАКСИМ МОДЕЛ : Ma571219 Кабел За Напојување Од Класа 2. 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целогодишна гаранција за услуга. 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач За Напојување Со Наизменична СТРУЈА (не-ОЕМ). Вградете динамичен иц, иц за Полнач и осигурувач за Напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Компатибилност : АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ЗА МАКСИМ МОДЕЛ : Ma571219 Кабел За Напојување Од Класа 2. 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целогодишна гаранција за услуга. 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач За Напојување Со Наизменична СТРУЈА (не-ОЕМ). Вградете динамичен иц, иц за Полнач и осигурувач за Напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Адаптерите за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Kircuit се тестирани и дизајнирани да ги задоволат потребите за напојување на вашиот уред. Овој адаптер ја претвора моќноста на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА во еднонасочна СТРУЈА што ја бара вашиот уред. Ова напојување ви овозможува да управувате со вашиот уред или да ја полните батеријата од електричните приклучоци. Кружните Адаптери се пренослив извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија. Овој адаптер е потврден и тестиран за да се осигура дека ќе работи со вашиот уред.

За стоката

Слична стока во категоријата

Водоотпорна и дишење и долг престој : Оваа транспарентна леплива лепенка од 1 / 2 слободен стил е водоотпо

Чиста соба перена, индивидуално прегледана и двојна торба во кеси за чиста соба Континуираните полиест�

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот

за инсталација на автомобил контролната табла инсталација трим комплет рамка Нема потреба од измени...

Униформа апсорпција Конзистентност преку листот Конзистентност од многу до многу Висока чистота, без г

Големина : 1,1 / 8Х1, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер Спб Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер С�

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : ХСС Содржина на пакетот : 5 парчиња x Вежба За Пресврт; Име На Произв�

Се вклопува Во Простор : Оваа Канта Лесно Ќе се Навлече на Кој било Агол или Ќе Седне Настрана Онаму Каде

Производ : 4х5 мевови.(не е вклучена рамка) Погоден За : коњаник вудман 4х5 камера со голем формат Материјал

Компатибилен со целата струја 1 : 10 рамен трчање, кроскантри, кратка картичка, голема нога, итн...

Сосема нов P47810B21 Запечатен 480 GB SATA 6 G RI SFF SC PM893 SSD бесплатен домашен превоз Продавач на САД 0 часа 100% Здрав�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

СТП кожа Направено од висококвалитетна кожа, има мазна надворешност и изгледа премија Се препорачува р�

Држач за леплива четка за заби изработен од метал, цврст и издржлив, без дупчење, заштеда на простор Држа

Големина на главата : 8мм / 0,3 " (Г); Главен Материјал : Метал Содржина на пакетот : 5 парчиња х Точка Монтира

ПАКУВАЊЕ ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ : 6600 мали налепници се дистрибуираат на 75 листови, вклучувајќи 15 дизајни, голе�

Scroll