Ново
uxcell 18 мм Врвот Диа 4 мм Вратило Потенциометар Контрола На Јачината На Звукот Копчиња 2 Парчиња

uxcell 18 мм Врвот Диа 4 мм Вратило Потенциометар Контрола На Јачината На Звукот Копчиња 2 Парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 270.40

Име на производ : Копче За Контрола На Потенциометар;Модел : КИП25-18-4Ј. Копче Врвен Дијаметар : 18мм / 0,7"; Дијаметар На Основата На Копчето : 25мм / 1". Дијаметар На Вметнување на вратило : 4мм /0,16"; Вкупна Висина На Копчето : 19мм / 0,75". Материјал : Пластика, Метал;Главна Боја : Црна. Тежина : 18г;Вклучен Пакет : 2 x Контролно Копче За Потенциометар. Име на производ : Копче За Контрола На Потенциометар;Модел : КИП25-18-4Ј. Копче Врвен Дијаметар : 18мм / 0,7"; Дијаметар На Основата На Копчето : 25мм / 1". Дијаметар На Вметнување на вратило : 4мм /0,16"; Вкупна Висина На Копчето : 19мм / 0,75". Материјал : Пластика, Метал;Главна Боја : Црна. Тежина : 18г;Вклучен Пакет : 2 x Контролно Копче За Потенциометар. Карактеристики : месинг тон јадро, ребрести свиткани зафат, со мин/макс или центар позиција маркер, 6мм вратило вметнете дијаметар, 18мм копче врвот дијаметар. Пластично контролно копче што треба да се состави на потенциометар за полесно ротирање. Само потенциометар копчето, потенциометар не е вклучен тука.

За стоката

Слична стока во категоријата

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката...

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен...

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал...

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566...

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на копното Тип на ставка : прекинувачи Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на коп�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр MY4 NJSOCKET модел бр PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи x 9 1 / 4 �

Scroll