Ново
AUTODECO 41pcs Комплет За Миење Автомобили Комплет За Внатрешни Работи Детали За Чистење Комплет Со Рачен Вакуум Со Голема Моќност, Кофа Што Се Склопува, Алатка За Шоферш?

AUTODECO 41pcs Комплет За Миење Автомобили Комплет За Внатрешни Работи Детали За Чистење Комплет Со Рачен Вакуум Со Голема Моќност,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Совршен за перење автомобил, мотоцикл или камион, како и за чистење на прозорецот и мебелот на куќата. Кабелот за напојување е долг 15 стапки и има 5 додатоци - помошен конектор, долга млазница, млазница за четки и црево за продолжување. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И УСЛУГА : Костум и за надворешно и за внатрешно чистење на автомобили, чистота на кујната или канцеларијата во домаќинството итн. Сервис : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта и ние веднаш ќе се справиме со тоа. Оваа правосмукалка за автомобили има силна ЛЕД светлина која помага при внатрешно чистење и чистење на аголот во мракот. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : други алатки за чистење автомобили направени од меки и издржливи материјали, без влакненца, без гребнатини и без вител. Сервис : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта и ние веднаш ќе се справиме со тоа. Кабелот за напојување е долг 15 стапки и има 5 додатоци - помошен конектор, долга млазница, млазница за четки и црево за продолжување. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И УСЛУГА : Костум и за надворешно и за внатрешно чистење на автомобили, чистота на кујната или канцеларијата во домаќинството итн. Гелот за чистење автомобили има силна привлечност кон нечистотија на површината на автомобилот.КОМПЛЕТ ЗА МИЕЊЕ АВТОМОБИЛИ ОД 41 ПАРЧИЊА : кофа што се склопува 1x, лопата за снег 1x, ракавица за големо перење 1x, четка за центар 1x, стругалка за вода од прозорецот 1x, четка за гуми 4x, куки за автомобил 1x, кука за расчистување на камен, подлога за апликатор за восок 2x, парчиња за чистење стаклена машина за перење 6x, вакуум за автомобил 1x со помошен конектор, млазница за пукнатини, црево за продолжување, четка млазница, алатка ЗА чистење на ШОФЕРШАЈБНАТА НА АВТОМОБИЛОТ 1 X, четки за детали од 5x, четки за жица 3x, абсорбента крпа 2x, гел за чистење 1x, шише со спреј 1 € 100ml, четка за климатизација 1x, прашина 1x, торба за складирање 1x. Апсолутно безбеден за чистење на деликатни површини.

За стоката

Слична стока во категоријата

Tee фитнес маици низ цела печати смешно дишење летни летни лекови без ракави графички резервоари на плаж�

100% Стомачни Увезени 1пц Х сунѓер Има Супер Хидрофобна, Самочистечка Стаклена Обвивка која Делува Како З�

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челикнајдобар избор за сила и издржливост Радиус аго�

●Комбинација од 4 Различни Големини€Еден сет вклучува 25 парчиња канти за складирање во 4 различни голе�

●Содржина на пакетот + 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти Голе�

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР може да се користи како замена

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Обликот на производот е едноставен, �

①ПАКУВАЊЕ ОД 45 РОЛНИ СО ЛЕНТА за ВИТКАЊЕ : Секое пакување вклучува 45 калеми во светли и живописни избран

【Силиконски садови за пржење на воздухот】 : Силиконот на силиконот Зукаехом Фрајер е дизајн за пржење �

89% Полиестер, 11% Вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете ж�

Scroll