Ново
Cosiki IP14 Pro 6.1 Инчен Мобилен Телефон, Препознавање На Лице Виолетова HD Цел Екран 4GB 32GB Мобилен Телефон Ултра Тенок За Секојдневниот Живот

Cosiki IP14 Pro 6.1 Инчен Мобилен Телефон, Препознавање На Лице Виолетова HD Цел Екран 4GB 32GB Мобилен Телефон Ултра Тенок

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Во игри и видеа, се прикажува повеќе содржина, а мобилниот телефон е сеуште мал и лесен. Голема Меморија и Големо Складирање : 4 GB голема меморија И 32gb простор за складирање обезбедуваат непречено вчитување на сликите, вообичаените процеси на игра се резидентни во позадина, а другите апликации може брзо да се вклучат за неколку секунди, дури и ако ја прекинете слушалката долго време.Спецификација : Тип На Ставка : IP14 Pro Smartphone Model : IP14 Проматеријал : Стаклена Тежина : Прибл. Целиот екран од 6,1 инчи ви овозможува да доживеете поширока визија. Целиот екран од 6,1 инчи ви овозможува да доживеете поширока визија. Ултра Долг Режим на Подготвеност : 3500mah батерија со голем капацитет.1 озскрин : 6. Ултра Долг Режим на Подготвеност : 3500mah батерија со голем капацитет. 3 Проширување На Слотот За Картички : IP14 Pro 6. Кога играте големи игри, брзината на мрежата, стапката на слики и мазноста на сликата се значително подобрени. Препознавање лице : Опремен Со препознавање лице, паметниот телефон IP14 Pro може точно да препознава лица во секое време и да донесе искуство за отклучување научна фантастика. Предна И Задна Камера : овој ip14 Pro телефон е опремен и СО предна камера ОД 8 MP и задна камера ОД 8 MP, што го прави ваш професионален тим за сликање да ја задржи вашата насмевка или негувана меморија со одлична јасност.

За стоката

Item Type:
IP14 Pro Smartphone
Model:
IP14 Pro
Material:
Glass
Weight:
Approx. 400g / 14.1oz
Screen:
6.1

Слична стока во категоријата

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

ватиран додатоци за шиење домашно украсување Шиење облека дигитално печатени Флериш е Неверојатен Бле�

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F 100% автентич�

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

Осигурајте се дека капаците се правилно порамнети за да ги затворите Овие пластични контејнери за скла�

Scroll