Ново
Адаптер за монтирање на статив за алуминиумски алуминиум, адаптер за конверзија на статив со 3 пакувања 1/4 навој за SLR/DSLR/Акционен фотоапарат Поправање на статив, зл?

Адаптер за монтирање на статив за алуминиумски алуминиум, адаптер за конверзија на статив со 3 пакувања 1/4 навој за SLR/DSLR/Акционен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Боја : злато; Материјал : Алуминиумска легура; Вкупна должина : 24мм/0,94inch; Основна висина : 5мм/0,2inch; Основен надворешен дијаметар : 29мм/1.14inch; Тема : женска нишка 1/4 инчи; Компатибилна нишка на Thumbscrew : M5*0,8; Список на пакување : 3 x адаптер за монтирање на статив. Предност : Адаптерот за монтирање на статив на фотоапаратот е изработен од алуминиумска легура, која е отпорна на 'рѓа, здрав и траен. Контактната површина на адаптерот за монтирање на статив е мазна и текстурирана, што е толку убава и стилска. Дното на адаптерот за конверзија е стандарден интерфејс за женска нишка 1/4, за повеќето додатоци за камера. Упатство : Лесна инсталација. Вграден навој крај, нема потреба да подготвувате дополнителни ореви и нема потреба да се грижите за губење на ореви. Апликација : Тие најчесто се користат на статив, селфи стапчиња и моноподи, за приложување на брзи камери до завртки за статив за завртки. Издржливите материјали прават долгорочно користење на отворено без деформација. На отворено без деформација. Белешка : Производот не вклучува палци. Тие најчесто се користат на статив, селфи стапчиња и моноподи, за приложување на брзи фотоапарати до завртки за статив за завртки. Трајните материјали прават долгорочно користење на отворено без деформација. Спецификација Колор : Златоматеријал : Алуминиумска легурална должина : 24мм/0,94inchbase Висина : 5мм/0.2inchbase Надворешен дијаметар : 29мм/1.14inchth Read : Femaleенска нишка 1/4 Inchesthumbscrew Compitible : M5*. Список : Адаптерот за монтирање на стативата од 3 x статив за адаптер за алуминиум е изработен од алуминиумска легура, која е отпорна на 'рѓа, цврста и трајна. на адаптерот за конверзија е стандарден интерфејс за женски нишки 1/4, за повеќето додатоци на фотоапаратот. Инструкција за инсталација. Вграден навој крај, нема потреба да подготвувате дополнителни ореви и нема потреба да се грижите за губење на ореви. Неизмерот не вклучува палците.

За стоката

Слична стока во категоријата

★ Големина на случајот со молив : 5.5x6x20 cm / 2.2x2.4x7.9 in ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е и�

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

Земја на производство : Кина; Материјал : метал, пластика; Нето тежина : 14g Содржина на пакет : 1 x вентилато�

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

Име на производот : Вметнување на конец на жица; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 20g Содржина на

Лесно за наоѓање : Сите завртки и додатоци се сместени во цврста пластична кутија со прегради за да може�

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за го�

Меки стартер Компактен PSR опсег Softstarter PSR3060070 15 KW 208600 V DIN Rail Mounting 1 SFA896109 R7000 Меки стартер Компактен PSR опсег

Дизајнот за преклопување му дава на оваа закачалка функција за заштеда на простор Особено популарно за

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно 360 степени бесплатно движење на тркалото,

Единствена закачалка за плакари Нашата закачалка за извлекување со слајдови на фиоки е погодна за гард

3 фаза 120k W Energy Saver, 120k W заштеда на електрична енергија за индустрија Гоу е регистрирана трговска марка во

Дизајн Белешка : СОДРИНА КОНДЕРНА АРТ КАТ КАТ КОЛКИ ЦЕЛОНА ширина Деликатен печатен печатен метален мат

1 [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал 2...

Assurted Ажурирана големина】 Getе добиете 72 компјутери куки и песочни песоци, вклучувајќи : секој 12 парчиња о

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опр

Без модел Молња Без модел Молња Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така честопати се

Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатр

【3 режими на осветлување】 Flyhoom LED кампување Фенер е дизајниран со 3 режими на светлина за исполнување на

Scroll