Ново
Нетефемин гроздобер вакуум полнење гроздобер фонтана пенкало Цврст дел Акрилик EF/M додаток за подароци

Нетефемин гроздобер вакуум полнење гроздобер фонтана пенкало Цврст дел Акрилик EF/M додаток за подароци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 803.20

Материјал : акрилна смола. Капа : Тип на завртка. Должина : 148мм/5.82 ". Дијаметар : 15мм/0,59. Примена : канцеларија/деловна/пишување/студенти/калиграфија/колекционерски податоци : Акрилична резинекап : Завртка за типична должина : 148мм/5,82 "Дијаметар : 15мм/0,59Прикација : Канцеларија/бизнис/пишување/студенти/калиграфија/колекционерски пакети/подароци Вклучи : 1 x Фонтана Пенка (не содржи мастило).

За стоката

Слична стока во категоријата

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки...

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】 Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди Максимална

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден Шт�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Scroll