Ново
GXBPY Dual Bay HDD Док -докинг станица со офлајн клон SATA до USB 3.0 Надворешен хард диск Докинг станица за 3,5/2,5 HDD SSD

GXBPY Dual Bay HDD Док -докинг станица со офлајн клон SATA до USB 3.0 Надворешен хард диск Докинг станица за 3,5/2,5 HDD SSD

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Вклучен/исклучен прекинувач за напојување. LED светлината го означува работниот статус. Адаптерот за напојување 12 V3a обезбедува доволно моќ за уредите. Приклучете и играјте, топлото размена, не се потребни возачи или апликации. Компатибилен со повеќето главни системи на пазарот, како што се Windows, Linux и OS. Вклучен/исклучен прекинувач за напојување. LED светлината го означува работниот статус. Адаптерот за напојување 12 V3a обезбедува доволно моќ за уредите. Приклучете и играјте, топлото размена, не се потребни возачи или апликации. Компатибилен со повеќето главни системи на пазарот, како што се Windows, Linux и OS. Докинг станица со хард диск со двојно-залив. Оваа докинг станица компатибилна со 2,5 инчи или 3,5 инчи HDD/SSD до 16 TB на залив, обезбедете поудобен начин за пренесување на податоци помеѓу вашиот хард диск и компјутер преку достапна USB порта. може да достигне до 5 Gbps, 20% побрзо од традиционалниот USB 3.0 со протокол за трансфер UASP; Функционалноста на UASP бара UASP способен контролер и оперативен систем, сигурна дека USB -кабелот е исклучен од вашиот компјутер. Влезете еден хард диск во изворот на заливот, други погони во целниот залив (капацитетот на целниот погон мора да биде еднаков или поголем од изворниот погон. ) Свртете го режимот на компјутер во Mode Connect Напојувањето на напојувањето и вклучете го копчето за напојување, а потоа притиснете го процесот на клонирање Start The е завршен кога сите светла се претвораат во сина боја (25%-). PS : 1. Ве молиме, резервна копија датотеки во целта тврдо Возете пред клонирање. Било какви датотеки во целниот хард диск ќе бидат препишани кога ќе се појави офлајн клонирање, доколку податоците за целниот диск се сè уште корисни, ве молиме користете го вашиот компјутер за да направите резервна копија прво. работи во докинг -станицата. Играјте, топло-разменување, немаат возачи или апликации потребни кои се компатибилни со повеќето главни системи на пазарот, како што се Windows, Linux и Ospackage Spist : 1x HDD Докинг станица Инсталацијата може да се заврши без да се користат алатки, а тврдиот диск брзо се инсталира и отстранува.

За стоката

Слична стока во категоријата

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

89% полиестер, 11% еластан Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Средна поддршка со вклопување �

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Стандардна оценка Мазна завршница и без поддршка Јачина на затегнување : 711 psi (50 кг / см²) 1 / 8 "дебела црве�

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен Beе се с�

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи x 9 1 / 4 �

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр MY4 NJSOCKET модел бр PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело...

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм...

Scroll