Ново
GXBPY Dual Bay HDD Док -докинг станица со офлајн клон SATA до USB 3.0 Надворешен хард диск Докинг станица за 3,5/2,5 HDD SSD

GXBPY Dual Bay HDD Док -докинг станица со офлајн клон SATA до USB 3.0 Надворешен хард диск Докинг станица за 3,5/2,5 HDD SSD

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Вклучен/исклучен прекинувач за напојување. LED светлината го означува работниот статус. Адаптерот за напојување 12 V3a обезбедува доволно моќ за уредите. Приклучете и играјте, топлото размена, не се потребни возачи или апликации. Компатибилен со повеќето главни системи на пазарот, како што се Windows, Linux и OS. Вклучен/исклучен прекинувач за напојување. LED светлината го означува работниот статус. Адаптерот за напојување 12 V3a обезбедува доволно моќ за уредите. Приклучете и играјте, топлото размена, не се потребни возачи или апликации. Компатибилен со повеќето главни системи на пазарот, како што се Windows, Linux и OS. Докинг станица со хард диск со двојно-залив. Оваа докинг станица компатибилна со 2,5 инчи или 3,5 инчи HDD/SSD до 16 TB на залив, обезбедете поудобен начин за пренесување на податоци помеѓу вашиот хард диск и компјутер преку достапна USB порта. може да достигне до 5 Gbps, 20% побрзо од традиционалниот USB 3.0 со протокол за трансфер UASP; Функционалноста на UASP бара UASP способен контролер и оперативен систем, сигурна дека USB -кабелот е исклучен од вашиот компјутер. Влезете еден хард диск во изворот на заливот, други погони во целниот залив (капацитетот на целниот погон мора да биде еднаков или поголем од изворниот погон. ) Свртете го режимот на компјутер во Mode Connect Напојувањето на напојувањето и вклучете го копчето за напојување, а потоа притиснете го процесот на клонирање Start The е завршен кога сите светла се претвораат во сина боја (25%-). PS : 1. Ве молиме, резервна копија датотеки во целта тврдо Возете пред клонирање. Било какви датотеки во целниот хард диск ќе бидат препишани кога ќе се појави офлајн клонирање, доколку податоците за целниот диск се сè уште корисни, ве молиме користете го вашиот компјутер за да направите резервна копија прво. работи во докинг -станицата. Играјте, топло-разменување, немаат возачи или апликации потребни кои се компатибилни со повеќето главни системи на пазарот, како што се Windows, Linux и Ospackage Spist : 1x HDD Докинг станица Инсталацијата може да се заврши без да се користат алатки, а тврдиот диск брзо се инсталира и отстранува.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Scroll