Ново
Градина на Еденс Градина- Римско есенцијално масло, чисто терапевтско одделение 30 мл

Градина на Еденс Градина- Римско есенцијално масло, чисто терапевтско одделение 30 мл

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Римски камилица : Римското есенцијално масло од камилица има слатка и малку овошна арома која потсетува на свежи јаболка и ливада од ливада. Добиени од цвеќињата слични на маргаритка на ова повеќегодишно растение од камилица преку дестилација на пареа, есенцијалното масло од римско камилица е вообичаена состојка во бројни козметика, природни парфеми и производи од телото. Ова масло е исто така достапно во следниве големини : 5 ml, 10 ml, 30 ml, 4 мл, пакет со вредност. GC/MS Сертифициран : Секој производ понуден од Едс Гарден поминува низ повеќе рунди на тестирање. Ние стоиме покрај нашите производи и се гордееме со тоа што нудиме 100% чисти масла од терапевтско одделение без основи, полнила, адитиви, итн. Свежина и квалитет : Ние ја контролираме свежината и квалитетот на секој производ и осигуруваме дека секое примено нафта е ново и од свежо Серија. Ние гарантираме секое масло да биде најсвежо достапно. Секое масло се чува во просторија чувствителна на температура со минимална светлина за да се обезбеди дека терапевтските својства не се компромитирани. Ние, во Еденс Гарден се гордееме со обезбедување на 100% чисти есенцијални масла од терапевтско одделение. Есенцијалните масла од растенијата нè поврзуваат со ботаничкиот свет и се познати по нивните терапевтски и корисни квалитети. Тие се дестилирани со пареа/ ладно притиснати директно од цвеќиња, лисја, кора и дрво без никакви преulубни или синтетички адитиви, како што беше наменето, директно од природата. Римски камилица : Римското есенцијално масло од камилица има слатка и малку овошна арома која потсетува на свежи јаболка и ливада од ливада. Добиени од цвеќињата слични на маргаритка на ова повеќегодишно растение од камилица преку дестилација на пареа, есенцијалното масло од римско камилица е вообичаена состојка во бројни козметика, природни парфеми и производи од телото. Ова масло е исто така достапно во следниве големини : 5 ml, 10 ml, 30 ml, 4 мл, пакет со вредност. GC/MS Сертифициран : Секој производ понуден од Едс Гарден поминува низ повеќе рунди на тестирање. Ние стоиме покрај нашите производи и се гордееме со тоа што нудиме 100% чисти масла од терапевтско одделение без основи, полнила, адитиви, итн. Свежина и квалитет : Ние ја контролираме свежината и квалитетот на секој производ и осигуруваме дека секое примено нафта е ново и од свежо Серија. Ние гарантираме секое масло да биде најсвежо достапно. Секое масло се чува во просторија чувствителна на температура со минимална светлина за да се обезбеди дека терапевтските својства не се компромитирани. Ние, во Еденс Гарден се гордееме со обезбедување на 100% чисти есенцијални масла од терапевтско одделение. Есенцијалните масла од растенијата нè поврзуваат со ботаничкиот свет и се познати по нивните терапевтски и корисни квалитети. Тие се дестилирани со пареа/ ладно притиснати директно од цвеќиња, лисја, кора и дрво без никакви преulубни или синтетички адитиви, како што беше наменето, директно од природата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Широк дизајн на устата, така што е полесно да се пополни вода Одличен избор за подароци : сакана, мајки, т�

Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 техничка спецификација Propeller, 20, CCW, за употреба со број

Оваа гаранција за прекинување на копчето за притискање 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од

За материјалот : Користено 100 процентен високо квалитетен постер за печатење на платно и изработено од п

„Глутен бесплатен“ знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или продавница Димензии : 3,5 "H x 9" W...

Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна е�

Стандарден интерфејс што може да се прошири во различни табли за развој I2 C Сериска порта 8битна паралел�

Функција : држач за датотеки, организатор на фиоки, фиока за хартија, држач за пенкало Предност : Поголем

Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода Поделената за одвод е проширена, а дизајнот на

Копчињата се лизгаат во и надвор од јамката исклучително лесни, но се заклучени целосно безбедни кога т�

【3 режими на осветлување】 Flyhoom LED кампување Фенер е дизајниран со 3 режими на светлина за исполнување на

Повеќеслојно складирање и бесплатна комбинација за спојување можат да ви помогнат да влезете без да ја

100% акрилик Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете 【Материјал】 : Оваа зимска капи за жен�

Единствена закачалка за плакари Нашата закачалка за извлекување со слајдови на фиоки е погодна за гард

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

Вистинска HEPA со активирана замена на филтерот за јаглерод компатибилна со брендот за прочистување на в�

Дебелина на лента : 3мм / 0,11 "(ч); Топна должина на лента : 4m / 13.12ft (л) Земја на производство : Кина; Материјал :

Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатр

5 пакет дискови за климатизација на црна јастреб со средна мерка Дисковите со црвена / каненска површин

Не само решетката за палто, решетката за чевли, туку и клупата за чевли, двоен ред и мултикука, голем капа

Метрички не'рѓосувачки челик заврши со хексадецимални ореви M2 x .4 Груба нишка Количина 25 Бродот од Соеди

★ Големина на случајот со молив : 5.5x6x20 cm / 2.2x2.4x7.9 in ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е и�

1 [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал 2 [Силна и и�

Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за го�

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

Цена за : Секоја димензија на чешма Тип : Инч Стил на чешма : Права флејта (рака) Број на парчиња : 1 чешма за

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Цена за : Секоја цврстина на Роквел : C43C50 Предмет : Спилна Вметнување на конец Над намет : Десна рака Приме

100% дремено Увезени Машини за миење Мажи од потсетници поставуваат мажи за потсетници за потпови на мажи

Статуи на отворено со соларна енергија : Обновлива и чиста енергија напојувана од електрична енергија, �

Scroll