Ново
OCHOOS DIA 8MM L950-995MM 3PCS/ЛОТ Прецизна линеарна површина на вратило зацврстена HRC57 SUS400 мартинзит не'рѓосувачки вратило Висока исправност -

OCHOOS DIA 8MM L950-995MM 3PCS/ЛОТ Прецизна линеарна површина на вратило зацврстена HRC57 SUS400 мартинзит не'рѓосувачки вратило

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1467.20

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б. Површинска грубост : РА 0.2. Број на модел : JZY-D8-H57. Материјал : SUS400 мартинзит не'рѓосувачки челик. Обложувања : Нема облога. Камено на површината на вратилото директно. Заменете / Спецификите на артиклите : Грубост на површината : RA 0.2 Model Број : JZY-D8-H57 Material : SUS400 мартинзит не'рѓосувачки челик : без облога. Калење на површината на вратилото директно.Diameter : 8mm (-0.005 до -0.014mm) Површинска грубост (2 опции) : Тип A : RA 0.05 / Type B : RA 0.2 Surface Тежина : HRC57 +/- 1 Hardness Depth : 0,8mm ~ 1,6 mm / страна.

За стоката

Слична стока во категоријата

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Scroll