Ново
2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, среќна за Ноќта на вештерките Англиско писмо прилагодливо работно капаче со копче и џемпери

2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, среќна за Ноќта на вештерките Англиско писмо прилагодливо

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 201.44

100% полиестер. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Една големина најмногу одговара - овие капачиња на копчињата се еластични и прилагодливи, можете да ја прилагодите за да одговара на главата добро, една големина е погодна за луѓе со разни фризури и типови на глава во различни индустрии. Lorvies 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и лента од лента за жени долга коса апсорбира пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

Scroll