Ново
Божиќна елен маска за модел на животински хартија за костуми за забава, 3D Papercraft Art Origami, DIY занаетчиски подарок рачно изработен

Божиќна елен маска за модел на животински хартија за костуми за забава, 3D Papercraft Art Origami, DIY занаетчиски подарок рачно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 239.84

Големина на готов производ : Ширина 50см, висина 60см. Забелешка : Моделите на хартија треба да се отсечат со рака, а потоа да се соберат со лепак. Производител : Оригинален дизајн и производство од добро познатиот кинески jiyitangstudios, 100% обезбедување на квалитет. Направено од густа еколошка хартија, во споредба со традиционалните маски за гума или крпа, маски е многу лесна и дише кога се носи. 14+ возраст. Погодно е за видео во живо, подароци за одмор, Cosplay, компанијата и училишните забави игри. Многу видео блогери ги избраа нашите маски. Нашата продавница има прилагодени упатства за инструкции на повеќе јазици (англиски/руски/шпански/француски/корејски/португалски) за овој модел.

За стоката

Слична стока во категоријата

Светскиот број 1 Продажба на филтри за кафе 40 филтри за конуси Одговара на сите кофератори кои користат �

Мека оригинална чанта од кожни монети од популарната марка Visconti Затворање на затворање отворено до кож�

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

Цена за : Секоја димензија на чешма Тип : Инч Стил на чешма : Права флејта (рака) Број на парчиња : 1 чешма за

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

најлон Држач на четка за акварел Нашиот случај со моливи не е погодно за чување пенкала, потписи, калкул�

Функција : држач за датотеки, организатор на фиоки, фиока за хартија, држач за пенкало Предност : Поголем

Потекло : CN (потекло) Број на модел : 002 Класификација : сушени цвеќиња IS_Customized : No Style : Цвет Потекло : CN (поте

Име на производот : Вметнување на конец на жица; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 20g...

Содржина на пакет : 1x рокерски прекинувачи Позиција за 6 пинови : ламба за вклучување Боја : црвена, жолта,

Единствена закачалка за плакари Нашата закачалка за извлекување со слајдови на фиоки е погодна за гард

Лесно за наоѓање : Сите завртки и додатоци се сместени во цврста пластична кутија со прегради за да може�

Фази за заклучување Фази за заклучување Фаза на заклучување на јамки : Направено од висококвалитетна ле

Дизајн Белешка : СОДРИНА КОНДЕРНА АРТ КАТ КАТ КОЛКИ ЦЕЛОНА ширина Деликатен печатен печатен метален мат

Поставете ги повеќето земји во рок од 10 до 18 работни дена, пристигнаа во САД и Велика Британија околу 10 ~ 1

Комплетот за забава на принцезата Јасмин вклучува 2 артикли : чинии за вечера и салфетки за ручек за 16 ли�

„Глутен бесплатен“ знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или продавница Димензии : 3,5 "H x 9" W...

1 [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал 2 [Силна и и�

Главен материјал : абразивен; Содржина на пакет : 1 x Појасен појас Име на производот : Појасен појас; Тежи�

Широк дизајн на устата, така што е полесно да се пополни вода Одличен избор за подароци : сакана, мајки, т�

Ова е лента за пакување со силно акрилно лепило за да можете самоуверено да ги обезбедите вашите пакува�

Вистинска HEPA со активирана замена на филтерот за јаглерод компатибилна со брендот за прочистување на в�

Копчињата се лизгаат во и надвор од јамката исклучително лесни, но се заклучени целосно безбедни кога т�

Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за го�

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Затворање на копчињата 【Стил】 Плитен стил, дизајн на скејтер, мини дол�

Печатење на мобилен уред : Лесно печатење од вашиот i Phone, i Pad или Android со апликацијата Phomemo Компактен и диз

Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна е�

Scroll