Ново
Дијамантски комплети за сликање за возрасни, црна змеј дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни дупки со дијамантски точки Кристални ?

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, црна змеј дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 879.84

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализираат класични уметнички дела. (Понудете дополнителни 15% ~ 30% монистра со дијаманти на дијаманти) со голема големина на дијамантска слика бесплатно две комплети алатки. ? Ако имате други проблеми со дијамантската слика што сте ја добиле. Не изложувајте премногу неоткриена област на платно во случај на намалување на вискозноста. Дозволете ви да имате прекрасно искуство за купување. DIY чекори за да направите слики со дијаманти : 1. Доживејте го чувството да се биде сликар. Доживејте го чувството да се биде сликар. Ве молиме, обликувајте го со очила или дрвени и закачете го во вашиот дом како украси за декорација. Само контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме, не грижете се. (Понудете дополнителни 15% ~ 30% монистра со дијаманти на дијаманти) со голема големина на дијамантска слика бесплатно две комплети алатки. ? Главно сликарство со дијаманти ќе продолжиме да ги ажурираме стиловите. Дозволете ви да имате прекрасно искуство за купување. Овој комплет за слики од 5Д дијаманти е многу погоден за возрасни деца и почетници. ? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализираат класични уметнички дела. ? Ако имате други проблеми со дијамантската слика што сте ја добиле. Само контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме, не грижете се.Ако дијамантската слика што ја добивате го недостасува дијамантот, ние ќе ви го доставиме дијамантот бесплатно за да ви овозможи да завршите убави слики. ? Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. Сликата DIY Diamond Diamond може да ви помогне да направите дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, хотел, бар да станат поживописни.Реферот на табелата од страната на платното, за да ги пронајдете соодветните дијаманти точки. Ставете го Димонд на соодветното платно. За да избегнете крцкање, не преклопете го платното. Производот не ја вклучуваше рамката. ? Главно сликарство со дијаманти ќе продолжиме да ги ажурираме стиловите. Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhinestone, пенкало за дијаманти, восок од дијаманти, вреќа со зиплк, табели со пинцети дијаманти и доволно тркалезни дијаманти. Тоа е само валано платно. Дијаманти со високо квалитетни смоли, вежби да изгледаат сјајни и никогаш нема да избледат, поживописни и брилијантни. Овој комплет за слики од 5Д дијаманти е многу погоден за возрасни деца и почетници. Дијамант нецелосно, не дозволувајте децата да играат за да избегнат несреќи како што се голтање. Отворени комплети за сликање на дијаманти и проверете ги алатките за сликање на дијаманти. ? Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. Сликата DIY Diamond Diamond може да ви помогне да направите дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, хотел, бар да станат поживописни.Прај на соодветна количина на восок од дијамантска уметност до пенкалото. Дијаманти со високо квалитетни смоли, вежби да изгледаат сјајни и никогаш нема да избледат, поживописни и брилијантни.

За стоката

Слична стока во категоријата

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер...

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ку�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Scroll