Ново
Компанија за навивачи на Хантер 50277 Хантер Хепберн Внатрешен тавански вентилатор со LED светло и контрола на wallидот, 44, сатенски бакар завршница

Компанија за навивачи на Хантер 50277 Хантер Хепберн Внатрешен тавански вентилатор со LED светло и контрола на wallидот, 44,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Современиот вентилатор на таванот : Современиот обичен навивач на Хепберн доаѓа со LED светло покриена со обоена обвивка бело стакло што ќе ја задржи домашната внатрешна струја и инспирирана; Мерки 44 x 44 x 19,15 инчи. Мулти-брзински реверзибилен мотор на вентилаторот : Whisper Wind Motor испорачува ултра моќниот проток на воздух со тивки перформанси; Променете ја насоката од режимот Down Draft во текот на летото во режимот на ажурирање во текот на зимата. LED-комплет за светло на садови : енергетски ефикасен затемнет LED светилки ви овозможуваат да го контролирате осветлувањето и амбиентот на просторот за живеење; Долготрајните светилки имаат подолг животен век од традиционалните светилки. Современиот вентилатор на таванот : Современиот обичен навивач на Хепберн доаѓа со LED светло покриена со обоена обвивка бело стакло што ќе ја задржи домашната внатрешна струја и инспирирана; Мерки 44 x 44 x 19,15 инчи. Мулти-брзински реверзибилен мотор на вентилаторот : Whisper Wind Motor испорачува ултра моќниот проток на воздух со тивки перформанси; Променете ја насоката од режимот Down Draft во текот на летото во режимот на ажурирање во текот на зимата. LED-комплет за светло на садови : енергетски ефикасен затемнет LED светилки ви овозможуваат да го контролирате осветлувањето и амбиентот на просторот за живеење; Долготрајните светилки имаат подолг животен век од традиционалните светилки. Навивачот на „Хепберн модерна фарма куќа“ со својот гроздобер инспириран дизајн на светло светло ја доловува суштината на 20-тите години на минатиот век, додека прифаќа модерни допири. Современата завршница ќе се вклопи славно во вашата официјална, но модерна спална соба, но едноставноста и внимателните размери на вентилаторот на таванот на лустерот Хепберн ќе го направат совршен центар на кој било простор. Вентилаторот на LED светло-таванот има целосно пригодно, високо-ефикасно LED светилки кои ви даваат целосна контрола врз вашето осветлување. Производството на сечилото од 13 степени се оптимизираше за да се обезбеди идеално движење на воздухот и врвни перформанси. Вентилаторот за прилагодување на Hepburn доаѓа со систем за монтирање со три позиции овозможува стандардно, ниско или аголно монтирање. 3 инчи и 2 инчи падови обезбедуваат соодветно растојание од таванот и оптимизирајте го движењето на воздухот на вашата најпосакувана висина на сечилото. Овој реверзибилен вентилатор доаѓа со сечила на вентилаторот за обратна ротација кои ги одржуваат просториите во вашиот дом се чувствуваат кул за време на лето и топло за време на зимите. Идеал за употреба во простории или простори со тавани 9 или поголеми.

За стоката

Слична стока во категоријата

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачизабележано : Страната Б Мора да се вклучи ако го користите овој тип �

Трајно : Можете да ги користите налепниците за лепак за нокти што ги даваме (користете налепници за лепа�

Оваа замена одговара ЗА МЗОН мз3 Прилагодлива големина На Носење помеѓу S : 21.527.6 " инч / 5570 см; Ве молиме п�

? Моделот и завршувањето можат малку да варираат Големина : Димензии на рамката : S : 6x8 in / m : 7x9 / L : 8x10...

? [Забавен и симпатичен дизајн] Божиќниот диносаурус од Nifti Nest има 1 гигантски зелена диносаурус облечена

$1,000 Железничка Обврзница Карибу на врвот и елен сцена на дното Одлична графика! Многу поинаку Убаво за в

100% Сосема Нов; Вклучени Се Само Објективот И Куќиштето; Само Патничката Страна Ги исполнува Сите Пропис�

Комплетот за забава на принцезата Јасмин вклучува 2 артикли : чинии за вечера и салфетки за ручек за 16 ли�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

Приклучокот за сијалица против лизгање спојки, држете ја сијалицата на место Приклучок и игра, директна

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Корпата за перење е изработена од најдобриот материјал

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Поставете ги повеќето земји во рок од 10 до 18 работни дена, пристигнаа во САД и Велика Британија околу 10 ~ 1

Одлична алтернатива на лентата Совршен за завиткување, лента, затворање, заштита и врзување Редовна дол

●ТЕШКИ и Тешки макари за држачи за значки што се повлекуваат, изградени со цврст нерѓосувачки челик со �

Доживејте ја целосната приказна За Занданите На Minecraft од почеток до Крај Земете Го Крајното Издание кое

€Хардверски Под Кабинетот Светла} Ова под кабинетот светлина Е ХАРДВЕР САМО, нема достапна опција за пр

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер Спб Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер С�

Дизајн на двојна кука Висококвалитетна конструкција на месинг Дизајн на Милано Координира совршено со

Ги задоволуваат кулинарските потреби на различни групи на луѓе Идеална кујна алатка за правење супи ил�

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Не само решетката за палто, решетката за чевли, туку и клупата за чевли, двоен ред и мултикука, голем капа

Големина на главата : 8мм / 0,3 " (Г); Главен Материјал : Метал Содржина на пакетот : 5 парчиња х Точка Монтира

Зошто да користите јака? Закрепнувањето на раните кај домашните миленици по операцијата често е придру�

ПАКУВАЊЕ ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ : 6600 мали налепници се дистрибуираат на 75 листови, вклучувајќи 15 дизајни, голе�

Scroll