Ново
Филамент за печатач Tecsonar PLA 3D, 3D печатење PLA FILAMENT 1.75mm Димензионална точност +/- 0,02mm, 1 кг лажица, бело

Филамент за печатач Tecsonar PLA 3D, 3D печатење PLA FILAMENT 1.75mm Димензионална точност +/- 0,02mm, 1 кг лажица, бело

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Тест производи. 3d printer filament pla 1.75mm printing 1.75 pen silk printers mm print fdm 3-d 1kg for spool filamento pens pinter materials filaments material pack shiny silky bundle tri color multicolor dual changing bulk bundles tricolor multi change 250g 4 double shift triple colorful extrusion coextrusion tri- боја три-бои.

За стоката

Слична стока во категоријата

2 мм интервал)канал.2 мм интервал)канал.Мора да го инсталирате уредот за филтрирање пред блокови за вода,

【Дизајн】 Ова ќе биде нов моден тренд Висат суво и ниско железо доколку е потребно · Ова панталони е лаб�

Предметот пристигнува како отклонета фудбалска топка за лесна, брза инфлација Вклучено во набавка на ц�

КЕРАМИЧКО ПИВО ШТАЈН : оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Драчка Таа е бе

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Безбеден и стабилен : дизајн што не се лизга со поширок и подебел безбедносен појас Заграда во форма на V

Термопластична гума Направени во САД или увезени Флексибилна термо пластична гума (TPR) и EVA пена за прсти

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Елек без ракави, Ребрести Деколте На Еки�

Приклучете И Репродуцирајте, Автоматско Поврзување Е Лесен За инсталирање, стабилен и сигурен, убав и у�

Додадете прекрасни слики и фрази на картички и повеќе со овој печат и сет на умре! Овој пакет содржи авто

Држачот за тоалетна четка е многу лесен за инсталирање ,вклучен е целиот хардвер што треба да го инстали

Повеќенаменска : кутија За Луксузни прстени може да се користи за чување накит, а може да се користи и ка�

✅ Design Дизајн】 : Врвовите на резервоарот Racerback сечат за целиот спектар на движење, создава секси изглед н

Бела керамичка 11оз кригла со зелена внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни...

сини деверуша фустани женски врвови облечени обичен случајен средновековен фустан рикаат 20 ти фустани

Сите прашања ве молиме контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви помогнеме да ги решите Исклучител�

Мини нано на лице за лице USB небулизатор за прскање на лицето овлажнувач хидрирачки антистаречки брчки �

31 "" ★ рамо : 43cm / 16.34 “" ★ Рамо : 42cm / 16.43" "★ рамо : 39cm / 15.54 "" ★ должина : 92cm / 36.61 "" ★ ━━━━━━━━━━Size : 3xl: : 14uk

Изработени во Премиум 3м материјали за долготрајна УлтраТенка Заштита Двослојна Конструкција...

Должина на приврзок : 3,1 см (1 2 / 8"); Ширина : 2см (6 / 8"); Дебелина : 1,2 см (4 / 8"); Диа За Клучеви Со Кружен Круг : 2,5 �

Големина : 45*35 (сместување 38 ширина*27 висина) Стил : едноставен и Комбинација форма : флип капак...

Полиестер Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Т�

Големина на готов производ : Ширина 50см, висина 60см Забелешка : Моделите на хартија треба да се отсечат с�

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Scroll