Ново
Екстремни нараквици за патници, средни алатки Клајн 40217, црно

Екстремни нараквици за патници, средни алатки Клајн 40217, црно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 597.12

Термопластична гума. Направени во САД или увезени. Флексибилна термо пластична гума (TPR) и EVA пена за прстите, колена и задниот дел од раката. Влијание апсорбирање на материјалот за подлога D30 на дланката. Палма и палецот засилени со синтетичка кожа. Дишејќи двонасочни материјали за истегнување на врвот со сунѓерска пена и постава за трикот за максимална удобност. Гумени прсти. D30 е регистрирана трговска марка на Design Blue Limited. Екстремните нараквици на Klein Tools Extreme Partery нудат голема заштита и удобност. Флексибилната термичка пластична гума (TPR) и заштитата на влијанието на EVA пена ги распрснуваат штетните удари, додека двонасочниот истегнување спандекс му дозволува на ладниот воздух кога ќе се вклучи топлината. D30 материјал за подлога во дланката го апсорбира влијанието. Одлично за работа за уривање. Затворањето на зглобовите со кука и јамка се вклопуваат.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од висококвалитетен челик и ПВЦ материјал, здрав и издржлив Две позиции за влечење помагаат д

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печат�

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

"Во близина На Еден, Округот Маршал, Јужна Дакота" е неверојатна црнобела инфрацрвена фотографија од поз

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез Двојно ре�

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F 100% автентич�

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор Код �

Scroll