Ново
Emемита 10 парчиња многу Din Rail 35mm 2P ​​80Ka 380V AC SPD домаќинство Домаќинство со низок напон против осветлување на заштитени уреди

Emемита 10 парчиња многу Din Rail 35mm 2P ​​80Ka 380V AC SPD домаќинство Домаќинство со низок напон против осветлување на заштитени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3858.88

Минијатурни прекинувачи на кола. Минијатурни прекинувачи на кола. Минијатурни прекинувачи на кола 10 парчиња домаќинство 1p 30ka 80ka 385 V AC низок напон молња Arserster SPD Surge Protection Deviceapplication : 2 P L+PE 80 KA1. AC 380 V/220 V/110 V, широко користен во под-дистрибуција Box2. Зелена/црвена боја на прозорецот што покажува статус на работа, зелена = нормална, црвена = абнормална.3.maximum Континуиран работен напон UC (V) : 385 V AC4.Волтаџ Ниво на заштита нагоре (KV) : 2.2 KV5.Номинална струја на празнење во (8/20 S ) Ka : 30ka6.maximum тековната на празнење IMAX (8/20 -ти) KA : 60 KA7.Постана време (NS) :

За стоката

Слична стока во категоријата

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Scroll