Ново
Леќи за соларно заварување на кациги, TX600C заварување на кациги за заварување на леќи за затемнување, за заварување и мелење, 110 * 90мм, шлемови за заварување

Леќи за соларно заварување на кациги, TX600C заварување на кациги за заварување на леќи за затемнување, за заварување и мелење,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Прозорецот со голем преглед обезбедува јасна и поголема перспектива на гледање и го намалува заморот на очите. 【Функција】 -Ауто-затемнето заварување шлемови се дизајнирани да ги заштитат очите и лицата од искра, распрскувач и штетно зрачење во нормални услови на заварување. Со соларен панел да се наполни за батерија на заварување шлемот што може да го продолжи услужниот век на кацигата за заварување. 【Добра заштита-ќе имате добра заштита со тоа при работа и спречување на заболување. Со соларен панел да се наполни за батерија на заварување шлемот што може да го продолжи услужниот век на кацигата за заварување. Прозорецот со голем преглед обезбедува јасна и поголема перспектива на гледање и го намалува заморот на очите. 【Функција】 -Ауто-затемнето заварување шлемови се дизајнирани да ги заштитат очите и лицата од искра, распрскувач и штетно зрачење во нормални услови на заварување. Со соларен панел да се наполни за батерија на заварување шлемот што може да го продолжи услужниот век на кацигата за заварување. 【Добра заштита-ќе имате добра заштита со тоа при работа и спречување на заболување. Со соларен панел да се наполни за батерија на заварување шлемот што може да го продолжи услужниот век на кацигата за заварување. Спецификација : Материјал : PA/ Pptype : TX600 CWeight : Compt.117g/ 4.1ozsize : Compt.110*90mm/ 4.3*3.5 Inthickness : 9mm/ 0.4 Inshading степен : 1.5*10battery : Батерија на копче (не е вклучено) Ленснота на шлемот : Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.

За стоката

Material:
PA/PP
Type:
TX600C
Weight:
Approx.117g/ 4.1oz
Size:
Approx.110*90mm/ 4.3*3.5in
Thickness:
9mm/ 0.4in
Shading degree:
1.5*10
Battery:
Button battery (Not included)
Package List:
1 * Welding Helmet Lens:
Note:
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:

Слична стока во категоријата

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување Лесна

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см...

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

Scroll