Ново
Велшки-знаме за бебиња за бебиња што прима ќебе за завиткување на капакот за новороденчиња

Велшки-знаме за бебиња за бебиња што прима ќебе за завиткување на капакот за новороденчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1089.60

Едностријален принт со целосна ширина, полиестер, 35,4 x 35,4 инчи. Ова разноврсно бебе за бебиња може да се користи и како новороденче, примање бебе ќебе, ќебе за гушкање, доилско покритие, сончалка за сончање, крпа од бурп, покривка на седиштето на автомобили, игра со мат, менување на мат, мини креветчиња и повеќе. Одличен подарок за туш за бебиња за нови мајки и новороденчиња. Исто така е погоден за момчиња, девојчиња, мајки, деца, итн. Тоа е направено од издржлив, дише, полиестер пријателски за кожата за максимална удобност и уникатно мек и топол допир за бебињата. Погодно за сите сезони на пролет, лето, есен и зима. Во исто време, тоа создава постојано топло опкружување за вашето малечко, без разлика кога или каде. Се чувствува меко и удобно на чувствителната кожа на бебето. Се препорачуваат производи за бебиња да бидат измиени со рака или да се мијат машина одделно, не бели. (Обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката) Структура на единечен слој. Едностријален принт со целосна ширина, полиестер, 35,4 x 35,4 инчи. Ова разноврсно бебе за бебиња може да се користи и како новороденче, примање бебе ќебе, ќебе за гушкање, доилско покритие, сончалка за сончање, крпа од бурп, покривка на седиштето на автомобили, игра со мат, менување на мат, мини креветчиња и повеќе. Одличен подарок за туш за бебиња за нови мајки и новороденчиња. Исто така е погоден за момчиња, девојчиња, мајки, деца, итн. Тоа е направено од издржлив, дише, полиестер пријателски за кожата за максимална удобност и уникатно мек и топол допир за бебињата. Погодно за сите сезони на пролет, лето, есен и зима. Во исто време, тоа создава постојано топло опкружување за вашето малечко, без разлика кога или каде. Се чувствува меко и удобно на чувствителната кожа на бебето. Се препорачуваат производи за бебиња да бидат измиени со рака или да се мијат машина одделно, не бели. (Обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката) Структура на единечен слој. Нашата облека за бебиња е дизајнирана да го задржи вашето дете да изгледа најдобро и да им даде на родителите мир на умот. Завиткајте го вашето дете во нашето ќебе и помогнете им да спијат подобро! Дишениот, мек памук е пријателски за кожата за бебињата, спречувајќи ги да се прегреваат додека сè уште им обезбедува удобно ќебе. Swaddling му обезбедува на вашето бебе удобно, безбедно обвивка за да можат да спијат мирно и да се разбудат чувствувајќи се освежено. Не само што овие супер меки ќебиња му овозможуваат на вашето бебе удобно, функционално покритие, туку тие се исто така одличен начин за украсување на вашата расадник. Додадете пријатна меморија за ќебе на креветчето на вашето бебе и направете го поубаво и добредојдено место за малите да легнат.

За стоката

Слична стока во категоријата

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм...

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Scroll