Ново
2PCS DC Electric Motor 3-6V Двојна вратило со цел TT Magnetic Gearbox Engine со тркало со пластични гуми со пластични автомобили, мини φ67mm паметни RC Robot Robot Tires Model Gear Desuds

2PCS DC Electric Motor 3-6V Двојна вратило со цел TT Magnetic Gearbox Engine со тркало со пластични гуми со пластични автомобили,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Големина на гумата : надворешна 67мм/2,6 "; ширина 27мм/1.06". Yellowолт електричен мотор со сооднос на намалување од 1 : 48. Компатибилен со моторот чиј однос на намалување е 1 : 120. Одлично за RC автомобил DIY или друго електронско производство. 2 PACK DC Electric Motor 3-6 V Двојна вратило со двојна вратило TT Magnetic Gearbox Engine + 2pack Пластичен мини паметен RC играчки роботски роботи гуми за модели на делови за опрема. Големина на гумата : надворешна 67мм/2,6 "; ширина 27мм/1.06". Yellowолт електричен мотор со сооднос на намалување од 1 : 48. Компатибилен со моторот чиј однос на намалување е 1 : 120. Одлично за RC автомобил DIY или друго електронско производство. 2 PACK DC Electric Motor 3-6 V Двојна вратило со двојна вратило TT Magnetic Gearbox Engine + 2pack Пластичен мини паметен RC играчки роботски роботи гуми за модели на делови за опрема. Функција : Едноставна механичка структура, лесно е да се инсталира. Користете за едукативно учење, конкуренција на паметни роботски автомобили и забава. Може да се користи за мерење на растојание, брзина. Направено од премиум материјали за материјали за животната средина Спецификација : Тесен вртежен момент (6 V) : 0,8kg.cm Однос Мотор ТТ мотор 2 x тркало.

За стоката

Слична стока во категоријата

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz);...

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Scroll