Ново
Сензорот 60Pack Libre ги опфаќа лекови без лепење лепила за либери 2/3 прецизна CGM лента без лепак на центарот на водоотпорен и силен стап за долг престој

Сензорот 60Pack Libre ги опфаќа лекови без лепење лепила за либери 2/3 прецизна CGM лента без лепак на центарот на водоотпорен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Водоотпорна и дишење и долг престој : Оваа транспарентна леплива лепенка од 1/2 слободен стил е водоотпорен и дише, тоа му овозможува на вашата кожа слободно да дише додека штити. И, исто така, неговата сигурна леплива обезбедува многу долго време, останува да остане повеќе од 14 дена и 14 тушеви. Без дупка и без стап во центарот : Honyou freestyle libre 2 лепило закрпи без дупка и нема лепак во центарот за целосна заштита и полесна промена во случајот. (Нема стап на сензорот). Хипоалергично лепило : Медицински материјал без латекс, дишење и удобно, не остава остаток на кожата. Лесен за употреба и лесен за читање : Пред-пресечена хартија, лесна за употреба сами, нема потреба друга помош. Исто така, можете лесно да добиете читање низ лентата како нормално. Ние гарантираме целосно задоволство-ако не сте задоволни, ќе направиме поврат или замена. Водоотпорна и дишење и долг престој : Оваа транспарентна леплива лепенка од 1/2 слободен стил е водоотпорен и дише, тоа му овозможува на вашата кожа слободно да дише додека штити. И, исто така, неговата сигурна леплива обезбедува многу долго време, останува да остане повеќе од 14 дена и 14 тушеви. Без дупка и без стап во центарот : Honyou freestyle libre 2 лепило закрпи без дупка и нема лепак во центарот за целосна заштита и полесна промена во случајот. (Нема стап на сензорот). Хипоалергично лепило : Медицински материјал без латекс, дишење и удобно, не остава остаток на кожата. Лесен за употреба и лесен за читање : Пред-пресечена хартија, лесна за употреба сами, нема потреба друга помош. Исто така, можете лесно да добиете читање низ лентата како нормално. Ние гарантираме целосно задоволство-ако не сте задоволни, ќе направиме поврат или замена.

За стоката

Слична стока во категоријата

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи...

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм...

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забележет�

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Scroll