Ново
Про дигитален аспиратор за леќи компатибилен со Pentax K-X

Про дигитален аспиратор за леќи компатибилен со Pentax K-X

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 432.00

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи. Задниот прстен за заклучување ви овозможува да го ротирате аспираторот во сите правци. Заштита од случајно влијание 1 година гаранција. Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи. Задниот прстен за заклучување ви овозможува да го ротирате аспираторот во сите правци. Заштита од случајно влијание 1 година гаранција. Помага да се зголеми бојата и заситеноста со намалување на прстенот за заклучување на облогата на леќи, ви овозможува да го ротирате аспираторот во сите правци заштита од случајно влијание од 1 година гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки Врши п

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Scroll